Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok tovább?

Miért nem fogyok tovább?

Figyelt kérdés
56 kilóról indultam, most vagyok 52. Egy időben sok kenyeret, csokit, fagyit, ropit ettem. Nem dolgoztam. Most dolgozom, 8 órában talpon vagyok egy gyárban, hajolgatok, szaladgálok. Munkába biciklivel megyek, oda-vissza összesen 10 km, közepes tempóval haladva. Heti 6x munkanap. 4 hó alatt ment le az a kevéske 4 kg. Centiben fenékről 4, hasról 2 mellből 1. Körte alkat vagyok, tehát az alsótestem a formásabb. Mostmár egy ideje nem eszem a fentieket, kenyeret is felére csökkentettem. Eszem helyette pl zabkását. A súlyom stagnál, pedig szerettem volna még 1-2 kg-t leadni. 162 cm magas vagyok amúgy.
2016. aug. 23. 15:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Sokszor munka után is biciklizek, hetente többször is még 6-10 km-t. Sétálni is szeretek. Biztos rosszat tett az, hogy hónapokig nem voltam aktiv meg ettem ilyeneket, nem várhatom most sem a csodát, de szeretnék formásodni. Az órákig tartó edzéseket nem tudom beiktatni a napirendembe. És fáradt is vagyok hozzá.
2016. aug. 23. 15:33
 2/4 anonim ***** válasza:
Kicsit santit ez az egesz.Marmint az eletmod valtasnal erzek problemat."A kenyeret a felere csokkentettem,eszek zabkasat"..kicsit ez a "hallottam hogy egeszseges meg igy jo ezt akkor most megesszuk" tipus...ne erts felre 162-110=52 tokeletes a sulyod!! Ha meg ennel is alabb akarod vinni ott mar nagyon preciznek kell lenni...vagy kenyer )teljes kiorlesu,rozs toast nagysagu) vagy zab a ketto egyszerre sok szenhidrat lesz...kokusztej...oliva olaj...cukormentes fuszerkeverekek...kuszkusz...lenmag es mandula kis mennyisegben...stb stb ot etkezesre bontva pontoaan kiszamoltam (tokeletes a testsulyod radikalizalni kell az eletmodvaltast)
2016. aug. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Testalkatod alapjan,mivel nem vagy magas es gondot okoz a zsir endomorf,picit zsirosabb testalkat lehetsz nem a szertornasz atletikus alkat..en 5 km FUTNI szoktam,tudom mennyi 10 km bicikli es az nem erolteti annyira a szivet foleg meg hogy kette is bontod,5km kb semmi kardio a szivnek,a munkaban folyton folyvast megall nem terheli szintugy...mivel nem vegzel eros kardio (futas,intervall edzes) sot meg sulyzost es sajat testsulyost sem ezert az eletmodvaltast 100%ig be kell tartani
2016. aug. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem változtattam életmódot drasztikusan, nem ez volt a cél. Csak összehasonlitás képpen irtam, hogy eddig hogy éltem, és most hogy élek, és igazából többet vártam. Nem nassolok össze-vissza, nem autózom hanem biciklizem inkább, munkán is mozgok egész idő alatt megállás nélkül, emelgetek, rakodok, szóval 4 hónap alatt 4 kiló azbamúgy sem nagy súlyomból egész jó. Valamint feszesedett a testem, hogy mondjam, izmosabb lett valamivel. Valamennyit tornáztam is egy időben, mostanában hagytam abba mert hónap eleje óta egész 3 nappal ezelőttig beteg voltam, gondjaim vannak a barátommal stb. Igazán nincs kedvem napi fél-egy órát tornázni pedig milyen jó lenne..
2016. aug. 24. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!