Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Félek diétázni, mert lehet...

Félek diétázni, mert lehet lelassul az anyagcserém, sztetek?

Figyelt kérdés

160 centimhez 62 kiló vagyok ( 15/L ) Tudom, hogy fogynom kéne, de van egy gond : ha elkezdem a kalóriaszámlálgatós fogyit akkor napi 1600 kalóriát fogyasztok ( például ) és akkor ezt a testem megszokja. Namostmár, ez nem tudom mennyire jó ötlet, mert az anyagcserém ehez fog igazodni, tehát lelassul. És akkor amikor 1600 Kcal- nál többet eszek akkor visszahizok, márpedig ez kirándulásokon, utazásokon simán megtörténhet, az ember nem vihet mindenhova ételmérőt, stb.


Mit tanácsoltok ? 15/L


2010. ápr. 20. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Sok folyadékkal, vízzel, zöld teával nem hogy lelassulna, de el is gyorsithatod. Sok zöldséget is kell fogyasztani rostok miatt. Hetente egyszer tarts egy csalónapot, hogy a szervezeted ne szokjon hozzá az alacsony energiabevitelhez, így tovább fogyj. Ilyenkor azt eszel amit akarsz, kicsit többet is lehet, persze ekkor se edd magad degeszre.

Egy 1-2-3 napos soztkir belefér egy több hónapos diétába.

2010. ápr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*osztkir
2010. ápr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is nagyon visszafogtam a kcalbevitelt, de nem lassult le az anyagcserém, mert a rengeteg zöldség, gyümölcs, a joghurtok, a zöldtea, a kávé megteszi a hatását. És még valami: a családtea!!!
2010. ápr. 23. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocs: az előbb családteát írtam. :) Szóval a CSALÁNtea fantasztikusan salaktalanít és gyorsítja az anyagcserét.
2010. ápr. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!