Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha minden nap így eszek,...

Ha minden nap így eszek, mármint ebéd és gyümölcs akkor fogyni fogok? 14/L 165 cm 62 kg

Figyelt kérdés
Ma ebédre sonkás tejszínes tésztát ettem, napközben ettem 3 zöldalmát és egy szelet görögdinnyét, valamit reggel megittam egy tejeskávét cukor nélkül. Ez így kb 1000 kcal. Ma már nem fogok enni az biztos.

2016. aug. 26. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Tésztát nee. Amugy jo lenne de cseréld le rizsre de én 16 éves vagyok szoval nekem 1000 kalória alatt van minden nap + még kardiózok is meg sulyzós edzés xD
2016. aug. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogyha a továbbiakban is ebéd + gyümölcs lesz az étrendem akkor fogok fogyni?
2016. aug. 26. 21:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínúleg igen amugy 16/f
2016. aug. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. aug. 26. 21:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Hagyjuk a hülyeséget! Ezeket olvasd el:


[link]

[link]

2016. aug. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A diéta nem egyenlő azzal hogy éhezteted magad! Reggelire és vacsorára is szüksége van a szervezetednek! Ha 62 kiló vagy, akkor valószínű nem ettél túl egészséges dolgokat, először próbálkozz azzal hogy az egészségtelen dolgokat elhagyod, pl csoki chips stb, ezzel is fogyni fogsz. Ha nem eszel valóban, a tested felhasználja a lerakódott zsírt, de az izmot is, és nagyon egyszerű lesz majd visszaszedni amit leadtál, és a leadott helyére csak zsír fog visszakerülni! Gondold át hogy megéri-e! Szarabb helyzetben leszel! Szóval reggelit és vacsorát ne hagyd el, az almát pedig inkább uzsira vagy tízóraira edd!! Ha nem hallgatsz az előttem szóló verebekre jól teszed! Persze az sem jó ha egész nap zabálsz! (még) nyároszünet van, ha kilenckor kelsz reggeli, Utána ebéd, 3,4 fele egy kis uzsi és 6kor vacsi, törekedj a barnakenyérre, felénk egy kiló 300 ft szóval nem vág földhöz, inkább ilyenekre figyelj 😉 amúgy én is hasonló helyzetben vagyok!
2016. aug. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez sokat segített! Egyébként egy hónapja nem eszek kenyeret és csak vizet iszom. Az ébességekről csak 2 hete szoktam le :)
2016. aug. 28. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!