Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tehetnék így?

Mit tehetnék így?

Figyelt kérdés
Apám nem képes elfogadni, hogy fogytam, mert nem is adagonként látta a változást, hanem három hónap nem látás után, mert nem velünk él. Elvitt magához, ott voltam egy fél hónapot, minden nap azt hallgattam, hogy gebe vagyok és zörögnek a csontjaim. Pedig nem is kimondottan fogyóztam, hanem elkezdtem úszni, és mellette odafigyeltem az étkezésre. Azt tudni kell, hogy nagyon duci családunk van, és én is az vagyok, de már sokkal szebb formám volt, mint azelőtt. Viszont ezalatt a fél hónap alatt visszahíztam 5(ÖT!) kilót, mert nem ehettem azt, amit akartam. Ránéztem a mérlegre, és elsírtam magam, meg a tükörképemen is, minden amiért edzettem most visszajött. Nem akarom apára fogni, de mivel kiskorú vagyok, így az van, amit ő akar, és hiába kértem, hogy hadd csináljak magamnak kaját, nem mert hogy így is csontkollekció vagyok. Nagyon orsszul esett ez az 5 kiló visszahízás, mert nehezen ment le. Iskolára akartam kicsit szebb lenni, mert új helyre kerültem, de ugyanúgy nézek ki, mint nyár elején. Hogyan szerezhetném vissza a leggyorsabban azt a -5 kilót?

2016. aug. 28. 16:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Kiskoru vagy, valtkozik a tested. Egyszeruen figyelj oda jobban amikor tudsz, apudra ne hallgass. Csak feltekeny mert Te eros vagy es teszel magadert! :) Azt nem irtad le hogy hany kilo voltal es milyen magas.
2016. aug. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!