Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diéta alatt lehet energiaitalt...

Diéta alatt lehet energiaitalt inni?

Figyelt kérdés
Nem az a célom hogy full egészségesen egyek, hanem csak a kalóriákat számolom (ez korábban működött nálam és fogytam is vele) és mivel a HELL-ben 100 ml-ben 48 kcal van (mivel cukrosat iszom mert a mentes pocsék, de cukros nem tartalmaz sok kalóriát) az nem is sok így simán működhet a diéta? Napi 1 óra futás lesz ami olyan 700 kcal égetés + 500 kcal-val kevesebbet viszek be mint amennyit lehetne a szintentartáshoz. Szénhidrátot nem számolok, nem vagyok hízékony, csak akkor hízok ha tényleg sokat eszek. Szerintetek működhet? Azért nem napi szinten iszom, de hetente 3-4szer.
2016. aug. 30. 13:06
 1/7 anonim válasza:
100%
" Szénhidrátot nem számolok, nem vagyok hízékony,"..ajjaj nagy a baj...
2016. aug. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem!
2016. aug. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

100 ml-re vetítve a 48 kcal elég sok ám. 120 kkalória a legkisebb, 0,25-ös kiszerelésben, a 0,33-asban már közel 160.


Nem tudom, hány kalóriát akarsz enni naponta, de az utóbbi nekem intenzív mozgás mellett is a napi keret 10%-a. Én biztos nem lőném el egy ilyen sz.rra. Inkább iszom egy kávét édesítővel.

Amúgy a napi egy óra futás (700 kcal) szép, de mikor fognak regenerálódni az izmaid?

2016. aug. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egészségtelen is,tömény cukor,nem laktató! Amúgy a kérdésedre a válasz:lehet,diéta alatt is ugyanúgy le tudod venni a polcról,meg tudod bontatni,le tudod nyelni. Csak nem ajánlott!

Azért az az egy óra futás nem semmi!? Nekem van pár "fitneszlady" ismerősöm,de 35-40 perc után általában készen vannak,pedig rendszeresen futnak,nem is túlsúlyosak,és évek óta keményen sportolnak.

2016. aug. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a scitec powerd 2.0 -t

Sokkal több koffein van benne 1 adagban kb 320mg, de a többi méreg meg cukor helyett hasznos anyagok.

2016. aug. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja nekem is az jutott eszembe,hogy egy óra futás 700 kcal,ha ilyen fitness vagy neked nem is kell fogynod :D bár nem írtad,hogy honnan indulsz lehet épp szálkásítasz vagy valami bár akkor nem itt kérdeznél azt hiszem :D
2016. aug. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 KorkorunoGáborCsBuka válasza:
Szerintem a szénhidrátra mindig kell figyelni és nem árt,ha előtte utána nézel hivatalos és megbízható oldalon vagy oldalakon annak,hogy a magasságod,korod és nemed alapján mennyi a napi ajánlott kalóriabevitel és attól szigorúan nem szabad eltérni,mert hiába nem vagy hízékony ahogyan írtad,az ételek,italok fogyasztására figyelned kell,ahogy mindenkinek,mert elég szinte csak egyetlen egy pillanat és elkezdheted szinte észre vétlenül felszedni magadra a kilókat,én hízékony vagyok és ezért is diétázok meg járok orvfoshoz minden hónapban egyszer súlymérésre és persze orvosi tanácsokért is,de elmentem dietetikushoz is,aki a fogyókúrámhoz össze állította,hogy hogyan étkezzek minden nap és igyekszem nem eltérni tőle.
2019. márc. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!