Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyózók, életmódot váltók!...

Fogyózók, életmódot váltók! Ti szoktatok csalónapot tartani?

Figyelt kérdés
Tényleg jót tehet néha tartani egy csalónapot? Ti ilyenkor mennyit "csaltok"? Azaz mit és mennyit esztek(mást, mint egyébként)?

2014. nov. 3. 20:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A "csalónapnak" az a hátránya, hogy egyre gyakoribb lesz, és ennél fogva egyre több lesz a "csalókiló"...
2014. nov. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
csalónapot nem kellene sose tartani, max egy étkezés és azt is délben
2014. nov. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem heti 1x becsúszik sajna 1 csalónap,amikor felzabálom a hűtőt. Kb 1000kcal-al többet eszek,mint a többi 6 napon..:( Ilyenkor jön a nagy bűntudat,de aztán folytatom tovább a diétát. 1-2 napon belül ujra lapos lesz a hasam,és hízni se hízok tőle..sőt, megy a fogyás. Bár lehet jobb lenne enélkül,mert a bűntudat része nagyon rossz..
2014. nov. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én szoktam, sőt fogok is, mert néha mást is akarok enni, mint amit az életmódom alapvetően enged, de ez nem baj, ez a tökéletlen betartása is jobb nekem, mintha máshogyan élnék.

Nem hiszem, hogy többet ennék ilyenkor, de változó és amúgysem számolom. A szénhidrát ugrik meg, főleg most, hogy másfél év után újra krumplit van kedvem enni, ez egy nagyon friss fejlemény s nem tudom, meddig fog tartani. Egyébként legfeltűnőbben abban nyilvánul meg a kilengés (s igazából erre kéne korlátozódnia, de az életmódváltásaim elején rebellis és kísérletező vagyok ilyenkor, s megállapítom, nem éri meg nagyon eltérni az életmódomtól), hogy eszem néhány almát. Tele a ház friss nyírségi almával, ilyenkor nagyobb a gyümölcsigényem.


Elég jó az étrendem ahhoz, hogy különösebben ne hiányozzon semmi más. De az alma pótolhatatlan :)

2014. nov. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
sokan amikor a ch bevitel 50g vagy az alatt van, szoktak egy héten egyszer feltoltonapot tartani. ekkor 3-5* több ch megy, de ez is normális forrásokból (zab, krumpli, teljes kiorlesu dolgok, rizs) nem pedig kilábalni mindent a világról.
2014. nov. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
elirtam: kilábalni helyett kizabalni
2014. nov. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sose tartok csalónapot, mert olyan életmódom van, hogy ha akarom akkor belefér 1-1 süti simán.
2014. nov. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát úgy konkrétan, hogy csalónap olyat nem tartok.

Ha édességre vágyom főleg gyümölcsöt, zabkását eszem mézzel. Ha ünnep van-szülinap stb akkor eszek sütit is meg ilyeneket. De én nem fogyókúrázom, egyszerűen életmódot váltottam, nem is számolom a kalóriákat, főleg tojást, zabot, kölest, rizst, zöldségeket, gyümölcsöket, gombát, húst, tojást, diót és tejterméket eszem.

2014. nov. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Na épp ez a baj,amit az első válaszoló mondott,én régebben sohasem tartottam csalónapot,viszont egyik hétvégén mikor a család összeült ennem kellett este is sütiket stb.

Azóta legalább 1-2 hetente 1 napot elcsalok.:D és nagyon nehezen tudom így is megállni

2014. nov. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Már most a kibuvokat keresed? Ha nincs akaraterod, akkor hagyd a fenébe az egészet. Minek kezdesz bele, ha egyből csalni akarsz?
2014. nov. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!