Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mikor egyek csokit, reggel...

Mikor egyek csokit, reggel vagy délután?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hízlal, de nem tudok leszokni a csokiról. Mikor NEM hízlal leginkább, melyik napszakba.. Ha reggel eszek kevésbé? Vagy ugyanugy mintha délután enném?:S
2010. ápr. 21. 20:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Az mindig ugyanúgy hizlal. Keveset egyél belőle.
2010. ápr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
Én leginkább éjszaka szeretek csokit enni...
2010. ápr. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A reggelihez, vagy közvetlen utána, de csak két kis kockányit.
2010. ápr. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Inkább reggel.

Akkor még van eséje a szervezetednek, hogy ne építse be hanem azonnal ledolgozza. Ete viszont már tuti beépül!

2010. ápr. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

"eséje".... áááááá...

eséLY, írd le ötvenszer, akár csokievés közben is:)

2010. ápr. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Éjszaka szoktam csokizni és nem két kockát... igazán beépülhetne belőle valamennyi...:)
2010. ápr. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Érdekes, mindenki fogyni akar de azért nassolgatnak. Ez olyan, mint amit tapasztalok a balatonon. Rinyál mindenki hogy milyen kövér, de komolyan mondom mást nem látok csak azt, hogy a dagi emberek kezében mindig ottvan vmi kaja, mindig rágcsál valamit. Mert nem az 50 kg-os lány lapátolja magába a hamburgert meg a hasonlókat. És akkor csodálkozik ha elvan hízva? Meg ugyanaz amikor a cigiről van szó. "Hát már nem cigizek, de az káros ha 1 hónapban 1-szer elszívok 1 szálat?"

Értse meg mindenki, fogyni csak úgy lehet, ha nem eszel, illetve ha kevesebb a bevitt kalória mint a ledolgozott.

A kérdésre visszatérve, mindig hízlal. Ez nem napszaktól függ.

2010. ápr. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kis mértékben jót tesz a csokoládé.


Ha rámtör, én inkább dél előtt eszek pár kockát(a nagytáblásból) vagy egy szeletet (a szeletes csokiból).


Azért jó délelőtt, mert azt még a nap folyamán lemozgod.

De nyilván nem szoktam minden nap csokit enni.

2010. ápr. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én ha fogyózom, délelőtt még eszem csokit.. Kell azt is. Nem sokat, egy-egy szeletet csak.
2010. ápr. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A csoki kimondottan jót tesz az agynak, az agyműködésnek. Nem kell tehát megvonni magadtól. Egy átlag csoki (mondjuk Milka) kalóriatartalma amúgy sem olyan egetrengetően nagy, kb. mint fél kolbászé, na kösz, akkor már inkább a csoki, minden szempontból jobb. Amúgy igen, szerintem is reggel edd.
2010. ápr. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!