Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szálkásító étrend mennyibe...

Szálkásító étrend mennyibe kerül körülbelül egy hónapban kb.70kg-ra?

Figyelt kérdés

2016. szept. 8. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
A szálkásító étrendben tudni kell számolni. Nem való az neked...
2016. szept. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem is ismersz, úgyhogy az állításod alaptalan.
2016. szept. 8. 16:20
 3/9 anonim ***** válasza:
a szálkásító étrendet meg kell tervezni és a megtervezett alapanyagok alapján ki lehet számolni a költségeket... szóval az 1-esnek abszolút igaza van...
2016. szept. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy számolni kell de kb. mennyibe kerül egy 70 kg-od emberre? Tudom, hogy változó de úgy körülbelül.
2016. szept. 8. 16:27
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem 15-30 ezer, nem sokat számít a kalóriaigény, mivel a kalória olcsó, miután a többi megvan. 200-250 forintból bevihető 3000 kcal, akár szénhidrátos, akár zsíros verzióban (utóbbinál a saját igényeimet is figyelembe véve kihagytam az igazán olcsó zsírokat).

A 15 ezres elég aszkéta, nem azt követem, de megoldható. 30-nál viszont nem kell több, akármennyi konjaclisztes-eritrites pudingot is eszem (mivel nem eszem napi fél kilót, ez is igaz).


De én magam főzök, szezonális zöldségeket használva, egyszerűen, de finoman. Viszont speckó étrendem van. Ki tudja, te hogyan eszel s mit szeretsz? Van, aki 60-100 ezret költ, miért ne, ha neki az a jó s telik rá?

2016. szept. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó!
2016. szept. 8. 19:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Na most már tudod nyomi,hogy 15000 és 100000 Ft között van.
2016. szept. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A testépítősben is ilyen 40-50-et szoktak mondani, ha jól emlékszem. Nyilván nem a legeslegspórolósabb üzemmódra vonatkozik ez, de még semmi drága cucc nincs benne, csak csirke, rizs, zab, zöldség, miegymás.
2016. szept. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 65kg lány vagyok diétázom ergo kb egy szálkásító étrendet követek és havonta 60ezret költök kajára és ebben nincs is semmi extra nagyrészt mint egy vegetáriánus úgy étkezem kivéve azt,hogy eszem halat,de tej helyett is az alpro kókuszosát iszom,a hal is elég drága dolog,persze én nem azt a fagyasztott halat eszem. Nekem a zöldségek viszik nagyon a pénzt szerintem kb luxus termék plusz nyáron azért málnáztam néha-néha ami szintén luxus..
2016. szept. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!