Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az normális ha a Kalóriabázis...

Az normális ha a Kalóriabázis szerint csak 1200 valamennyi kalóriát viszek be? :/

Figyelt kérdés

2016. szept. 9. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ. Én örülni szoktam neki, bár aztán rájövök, hogy ez nekem koplalás, bár csak 2 óra mozgásom volt aznap és úgyis elrontja az éjszakámat s betolok fél kiló sárgadinnyét éjjel, ami amúgyis remekül esik. Ez tegnap volt.


Lehet, hogy neked ennyi elég fogyáskor, mégis ezt honnan tudjam? Én nem bírom ezt a szintet, lerobbanok tőle, de van, akinek elég ennyi is.

S alkalmi vagy mindennapos? Mennyit mozogsz, milyen gyors az anyagcseréd, méreteid, kell-e egyáltalán fogynod? Mert ennyivel mást nemigen lehet, hacsak nem vagy törpe.

2016. szept. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy mennyi kalóriát viszel be, nem a Kaloriabázison múlik, hanem rajtad. Ettöl függetlenül elég kevésnek tünik, szerintem jobban tennéd, ha többet ennél.
2016. szept. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
3000-et lazán be lehet vinni
2016. szept. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3: S lazán el is lehet tőle hízni, a tipikus emberrel ez történne. Vagy koplalni, ha 6000 kcalt égetsz...

S akkor mi van?

A kérdezőt az érdekelte, OK-e az 12xx kcal.

2016. szept. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!