Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 10-15 perc futás elég?

Napi 10-15 perc futás elég?

Figyelt kérdés

Sajnos többet nem tudok futni egyhuzamban,max.15 perc,és kivagyok.Ez kevés vagy pont elég?Mégcsak 1 hete kezdtem futni,minden másnap.

16/l


2010. ápr. 22. 15:42
 1/4 A kérdező kommentje:
És a futás vastagítja vagy vékonyítja a vádlit,Mert nekem eléggé vastag,40 cm körbe:S és a combom is vastag.azt szeretném ha szép vékony lenne...
2010. ápr. 22. 15:43
 2/4 A kérdező kommentje:
egy "?" kimaradt:)
2010. ápr. 22. 15:44
 3/4 anonim ***** válasza:
szenvedés helyett: [link]
2010. ápr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia. Mivel még csak most kezdted, később több ideig fogod bírni. Nem vagyok szakértő.. én is csak 16 éves lány vagyok, mindig olvasgatom miket írnak ide, és mindenki azt írja, hogy csak 30-40 perc után kezd ' hatni ' de szerintem ez hülyeség, ill. nem is az hogy hülyeség, hanem a 15 perc is IGENIS sokat számít. ismerősöm napi 10percet fut, de ezt RENDSZERESEN már 7 kilót fogyott. Ha eddig nem mozogtál akkor igenis sokat jelent és használni fog! és a mennyiség növekedni fog;)
2010. ápr. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!