Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyak le? Elegem van....

Hogy fogyak le? Elegem van. Már alig bírok futni olyan tempóba futok mint egy 3éves.16 éves vagyok lány,164 cm és 156 kg. Naponta alig eszek.

Figyelt kérdés
Régebben 6 szelet kenyeret ettem kb.10dkg szalámival most csak 3-at eszek. Próbálom kerülni a finom kajákat (pl pizza) de azért megeszek 1 héten egyet, vacsi jogkur
2010. ápr. 22. 17:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
52%

Ha tapaszokkal aggatod magad tele... nos hát abban semmi ésszerűséget nem látok! Akkor ennyi erővel fürödhetnél zöldteában is, de ha megiszod ugyanaz az eredménye, nem értem mi van ezzel a világgal: az anya sátántól valónak tartja az egészséges életmódot amiért Isten bűntet duplasúllyal, és a zöldteát nem meginni szokás már hanem a bőrünkretapasztani... Ehhhj mi lesz még itt???


Igyál naponta másfél liter zöldteát, hidd el hogy simán jó, keleten is ezt csinálják több ezer éve és így jöttek rá a jó hatására, mert ha amúgy ragasztották volna celluxal akkor most az menne... (már ha úgy jobb lenne) Légyszi az árát is írd már le!!!! Mert ha asszondod nekem hogy egy hónapra 1000/1500 HUF akkor én is veszek! :D:D:D :P Legközelebb mit árulnak? disznópörköltöt porból és orrba fel kell szívni??? :S

2010. ápr. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
reggelire csak egy kenyeret egyél ebédre bármit csak a felét vacsora meg jó és sok séta egy vérvétel is jó lenne .de ha 180 as cukros diétát metudnád tartani sétával az már segitene.sok sikert
2010. ápr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

Egy ilyen tapaszban a zöldtea kivonat csak egy összetevő a sok gyógynövényból. Ja, és ugyanonnan származik, ahonnan több ezer éve a tea. :) Akkor lehet, hogy mégis igaz? Van benne valami?

A lényeg, hogy nagyon hatásos. Mert talán akik 1,5 liter teát isznak ezer éve, rájöttek, hogy ez még jobb.

2010. ápr. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ez kamukérdés :)
2010. ápr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
én még nem láttam kínait ezzel rohangálni, vagyhogy szerzetesek ezzel meditálnának, már bocs, jah és az árát ismét nem írtad le:)
2010. ápr. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ára: 19 900 Ft. (30 db)


Keresse meg a tapasza árát!


Rendkívüli ajánlat mindenkinek, aki a tapaszt ingyen akarja használni!

Hogyan? Könnyűszerrel! Használja ki az üzleti lehetőséget és ajánlja másnak is a fogyitapaszt! Ragadja meg az alkalmat! Szerezzen jutalékot ajánlásaiból!


Mivan ezzel keresed a kenyeredet??? Jutalékból? :D röhejes vagy! És még itt nyomod nekünk... ez egy nagy kamu... fogyitapasz mi????

2010. ápr. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés úgy kamu ahogy van.
2010. ápr. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
benedőljetek már neki ez csak kamu kérdés ennyi
2011. nov. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!