Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vannak még rajtam kívül...

Vannak még rajtam kívül fanatikus fogyókúrázók?

Figyelt kérdés
Már tisztára be vagyok kattanva,állandóan azt számolgatom,hogy mennyit ettem. Lelkifurdalásom van egy falat akármitöl is. Úgy kell magamba magyaráznom,hogy nem ettem sokat...már tisztára idegbeteg vagyok töle! :S Van még valaki igy?
2010. ápr. 22. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
pszichológus
2010. ápr. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
vannak,azok akik táplálkozási zavarral küzdenek.keress fel egy pszichológust,mielőtt anorexiás lennél.
2010. ápr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos én is így vagyok ezzel.. Lelkifurdalás kaja után, állandó kalória számolgatás, meg edzés ezerrel. Nem tudom már elengedni magam. De nálam nem is nagy gond ez, mert tényleg van feleslegem rendesen. Nem csak bebeszélem.
2010. ápr. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

csatlakozom az előttem szólóhoz + nekem nem csak a bűntudat hanem én még büntetem is magam pl:. a minap Mamám csinált házi pogácsákat elég sokáig bírtam nem ettem belőle de egyszer csak azt vettem észre h legalább a felét magamba tömtem szó szerint nem emlékeztem h ettem volna csak amikor már láttam a tálon mennyi hiányzik nem is kell mondanom h mi volt utána annyira kétségbe estem h beszedtem először 19 szem Stadalax-ot majd még 7-et majd végül mivel nem volt semmi hatás beszedtem még 23 szemet és végül 49 lett belőle majd még 2 nap után is hasmenésem volt és suliba is alig bírtam menni pár órára be sem mentem de legalább a lelkem megnyugodott és már nem esek ilyen hibába remélem.

Ma csináltam leves 0,5kg borsóból, 1l vízből, 2 húsleves kockából és pl ez 500kcal alatt van de mégis van bűntudatom de csak azért eszek ennyit mert tanuláshoz kell.


Nah szóval csak annyit h vigyázz mert hamar kényszeres cselekvéssé válhat mint nálam.

2010. ápr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
egyet áruljatok már el, látjátok, hogy nem jó, amit csináltok, de orvosi segítséget nem kértek, miért???????
2010. ápr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát...ez olyan gáz! Olyan kis semmiség ezzel orvoshoz menni,vagy nem is tudom... :(
2010. ápr. 22. 19:45
 7/9 anonim ***** válasza:
enis igy vagyok:( sokszor napokig nem eszem.majd egy nap bezabalok mert nem birom az ehseget mar es utanna teljesen kikeszulok..szinte depreszios leszek. en anyira nem szeretem a kulsom h ha tusolok a tukrot letakarom h ne lasam magam:( orvoshoz menni...az sem segit csak elkezd magyarazni h nem egeszseges stb...rajtam nem segitene. emelett rengeteget sportolok. ha egy kicsit is tobet eszek akor egesz nap futok ugrokotelezek mag hasizom:( engem is kikeszit. sokszor megprobalom elmagyarazni magamnak h nem vagyok kover..mert tudom h nem vagyok az,,...megse tudok normalisan enni mert buntudatom lesz. pedig imadom a kajakat:( sokszor ugy vagyok h inkabb meghalnek mint hogy ilyen borzalmasan eljek:( ha pl jol lakok inkabb nem is megyek sehova napokig mert ugy erzem magam mint egy malac:(
2010. ápr. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Dettó... naponta minimum 15x számoltam át, hogy nem léptem e át a megengedett 700-800 kcal-t, egy almát is csak akkor engedtem meg magamnak, amikor kevesebbet ettem másból... Tényleg betegség, és én sem ismertem be. Gyógyulni nagyon nehéz, még most sem mondom magam gyógyultnak, azóta már híztam 4-5 kgt, de eléggé bánt, pedig tudom, hogy még mindig kellene... Ha nem érzed magad elég erősnek ahhoz, hogy legyőzd önmagad, valóban keress diatetikust, és/vagy pszichológust...
2010. ápr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is klubtag vagyok :-((( Úgy örültem, hogy elkezdtem fogyni, hogy most meg nem bírok megállni... Illetve igen, csak kényszeresen számolgatom a kalóriákat. De tudom, hogy ha lemegy rólam a mostani stressz, ha újra látom a családomat, lesz időm sportolni (és közben megéhezni), akkor rendbe fogok jönni.
2010. ápr. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!