Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 éve szültem és még mindig...

1 éve szültem és még mindig nagy a hasam. Hogyan fogyhatnék?

Figyelt kérdés
2 fiam van, a kissebbet 1 éve szültem most fogamzásgátló injekciókat kapok és naponta csak 2 szer eszem akkor sem sokat és úgy nézek ki mint egy 6 hónapos terhes.. nem hogy fogyni nem fogytam hanem híztam az utóbbi 1 hónapban 2 kilót.. szénhidrátot nem is eszek mostmár egy ideje de így sincs változás.. tegnap megsimogatta egy nő a hasam jön a következő baba ? valaki aki volt hasonló helyzetben írjon hogy milyen módszerrel sikerült neki fogynia? gyógyszert nem szedhetek mert szoptatok eddzőterembe nincs időm elmenni mert mind a kettő fiú kicsi még .

2016. szept. 26. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Miket eszel most?
2016. szept. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

rendszertelenül ès keveset eszel, a szervezezeted ezèrt raktározò üzemmódba kapcsolt, mivel nem kapja meg a megfelelő tápanyagokat.


Egyèl napi 4-5 alkalommal keveset, figyelj a fehèrje, szènhidràt, zsìr arányára. Magasságod ès testsúlyod alapjàn az interneten találhato kalkulátorok segítsègével nèzd meg a napi kalóriaszükségleted. A kapott értéknél 400-500 kcal-val egyèl kevesebbet, de legalabb a napi 1200 legyen meg. Ezutàn, ha egèszséges vagy ès jò az étrended, mozgás nélkül is fogynod kell.

2016. szept. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mivel a semmiből s a hiányból nem lehet raktározni, elég hihetetlen, hogy híztál.

Mégis mennyit és mit eszel? Az evések száma nem érdekes (egyénszinten persze fontos lehet, nem mindenki képes fogyni, ha 3-szor is eszik egy nap, bár egyeseknek pont a sok kis evés jön be), az összmennyiség a döntő.

2016. szept. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
reggelente vagy szendvicset eszünk vagy körözöttet kiflivel, de egy szelet kenyérnél vagy kiflinél nem eszem többet de a kenyeret is már extrudált kenyérre váltottam és ha főzök a étsztát kerülöm. délben éppen amit főzök délután általában joghurtiot eszek csak vagy valami gyümölcsöt. Sokan mondták hogy az injekciótól meghíztak..
2016. szept. 26. 18:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet,hogy szétnyílt a hasizmod?

Én pl. egy éve szültem a másodikat. Azóta már kb. 20 kg-ot fogytam (sajna van még kb. 15), de a hasamról, főleg a gyomrom tájékáról nem igazán akar lemenni. Ami furcsa, mert én mindig fenékre híztam. Most ott tartok, hogy több ment le a fenekemről, mint a hasamról. Megkérdeztem a háziorvost, megvizsgált és mondta,hogy a hasizmaim eltávolodtak egymástól, azért maradt ilyen nagy a fogyás ellenére. Most keresek olyan gyógytornászt, aki speciálisan erre tud hasizomgyakorlatokat. Szerencsére nem annyira nyílt szét,hogy műtessem, de zavaró. Mert én is csak azt látom, hogy figyelek az étkezésre, mozgok és hiába csinálok bármit, a hasam nagy.

2016. szept. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!