Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jár valaki a Havanna lakótelep...

Jár valaki a Havanna lakótelepen található Kondor fitness edzőterembe? Ha igen, mi a véleményed róla?

Figyelt kérdés
Én jelenleg nem Budapesten vagyok egy ideje, de hamarosan haza költözöm a 18. kerületbe. Járok most edzőterembe és nem szeretném abbahagyni. Ezt az edzőtermet néztem ki, mert közel is lenne, meg ahogy néztem a honlapját, olcsó is. Nem 8-10ezer ft a havi bérlet,mint általában a termekben, hanem 4-5 ezer körül, ha jól emlékszem. Érdekelne, hogy általánosságban milyen hely ez, milyen emberek járnak oda stb.
2010. ápr. 24. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!Én is személyesen be akartam menni oda de fényes nappal zárva volt az ajtaja.Érdekes.Állítólag eladják a konditermet!

Havannás vagyok.Jövőhónap közepétől megyek én is edzőterembe.

Én is örülnék ha valaki velem tartana.Ha van kedved mehetünk minden nap együtt,igy jobb lenne szerintem!

A Délutáni órákban mennél vagy milyen időpontokban?

Én 16órától edzenék napi 2órát.

2010. ápr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ó akkor ez a hely lehet kilőve akkor? Pedig szimpatikusnak tűnik a képek alapján, árban is jó. Én is délutánonként edzek általában és pont 2 órát:) Csak még nem tudom pontosan mikor leszek otthon. De én is örülnék, ha lenne így "edzőtársam". Lány vagy, amúgy vagy fiú?:D
2010. ápr. 24. 23:25
 3/9 anonim ***** válasza:

Lány vagyok és 25 éves!

Én is edzőtársat szeretnék.Így nem unnánk meg,és jó ha van társaság is.Akár össze is tudunk barátkozni,és ez nagyon jó dolog szerintem.

Van egy másik edzőterem és sokkal jobb mint a kondor volt!

A pennyvel szemben,a baross utca sarkán van egy nagyon jó edzőterem!

8200ft egy egész hónapra,de akkor mész amikor akarsz.Nagyon jó.Van infra szauna is az kb. 100-150ft 1órára.Én azt is igénybe veszem néha néha,így mégszebb lesz a bőrőm is.Neked sem lenne ez se messze!

2010. ápr. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az eddigi válaszoló vagyok!


Nézd meg a honlapjukat!

Komfort Gym Fittness.


Én nagyon szeretem ezt a helyet!

2010. ápr. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen ismerem ezt a helyet, még 8.-os koromban jártam egy rövid ideig a Komfort gymbe. Asszem akkoriban nyitott. Én is lány vagyok, 20 leszek nemsokár. Múltkor néztem is a honlapjukat, de akkor az volt kint, hogy megszűntek és egy másik edzőteremben lehet a bérletet lejárni, akiknek van. Most akkor mégse szűnt meg?
2010. ápr. 25. 10:17
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen most nézem,igazad van!

Most az üllői úton van,a Deltaházban!

Az sincs messze!

50-es villamos ont ott tesz le!

Itt is 8500 a bérlet egy hónapra.

A komfort gym fittness honlapján legelöl ott van az új helyszín linkje.Katt rá.

Ez is nagyon jó.

Jó az ár,és ez van talán a legközelebb a Havannához.Nekem nem okozna gondot!Neked?

2010. ápr. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem ismerem, de nem lehet messze szóval nem gond. Ez nem a Béke tér felé van?
2010. ápr. 26. 22:15
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen a Béke tér felé a Szarvascsárda téren!

Van msn-ed,vagy skypod?

Ha igen írd meg privátba,és ugy jobb lenne ezt megbeszélni!

2010. ápr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia én felvettelek msnre!

Bodova úgy kezdődik!

A többit nem irom ide ki!

2010. máj. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!