Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki egyszer kövér volt, annak...

Aki egyszer kövér volt, annak mindig kövér marad a lelke?

Figyelt kérdés
2016. okt. 7. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom én a másik oldalon vagyok. Mindig vékony voltam, és most is annak látom magam, hiába van rajtam +10 kiló (szülés után). Csak a fotókon látom magam kövérnek.
2016. okt. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Idén leadtam 20 kg-t. A tükörben még mindig szinte ugyanolyan kövérnek látom magam ruha nélkül. Ruhában már csinosnak látom magam, fotókon pedig kimondottan vékonynak. De nem érzem magam vékonynak amúgy.
2016. okt. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

A lelkemnek sem életkora, sem fizikai kinézete nincs és nem is gondolok magamra úgy, hogy ebben számítsanak...

Úgyhogy nem teljesen értem. Még a fizikai valómhoz sem kapcsoltam a kövér jelzőt soha, 30 kiló plusszal sem. Ha belegondoltam véletlenül egyszer, akkor már rámondtam magamra, de nem címkéztem meg magam, a gondolkodásomat, magamról alkotott képemet nem befolyásolta, hogy 5 vagy 30 kiló pluszom van. Az 5 vagy 0, na az már más lesz, de még nem fogytam le teljesen (persze nincs olyan, hogy nulla, ez nem fix érték, de ezt hagyjuk).

2016. okt. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem. Nem azonnal, de pár hónap, maximum egy év után már látom és érzem, hogy jól nézek ki. Már egyszerűen nem pörgök a témán, nincs örökké a súlyom a fejemben, nem rugózok az étel mennyiségén, nem téma már a súlyom. De eleinte hiába álltam rengeteg kiló mínusszal a tükör elé, idő kellett, mire átbillent az önértékelésem is.
2016. okt. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a lélek fejlődőképes
2016. okt. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!