Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leszeretnék fogyni de hogy?

Leszeretnék fogyni de hogy?

Figyelt kérdés
Leszeretnék fogyni. Úgy hallottam hogy cardió mozgás az jó. Étkezésben hogy kell? Én most már életmódot szeretenék váltani de hogy kezdjek neki? LE AKAROK FOGYNI!! De mit kell ehez tennem?
2016. okt. 10. 21:33
 1/5 anonim válasza:
Napi egy óra séta.
2016. okt. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Diétázni kell és sportolni.
2016. okt. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Megfelelő étrend és RENDSZERES sport.

És nem a sakk és az esportok nem számítanak...

[link]

2016. okt. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én az életmódváltás ajánlom.Illetve amit már többet írtak a rendszeres sport.(Lehet ez bármi amit élezel és tudsz csinálni.Én Pl:Napi 1 órát bringázom + itthon videókra edzem(Heti 6 napos edzésterv és van benne kardió,súlyzós edzés)Egyél napi 3x vagy 5x,de próbáld meg ugyan azokat az időpontokat tartani.Igyál sok folyadékot (lehetőleg tiszta víz,zöld tea.)Én jelenleg 1,5 hónapja kezdtem újra és kicsivel több mint 5kg-t fogytam.

Sok sikert kívánok! :)

(Ez az egész csak akarat kérdése)

2016. okt. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne ide írj! Csináld!
2016. okt. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!