Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A tv be hallottam hogy a...

A tv be hallottam hogy a modellek alma diétával fogynak . Ezt tenyleg ki lehet birni hogy nem eszel csak almát? Nem veszelyes? Es tenyleg lehet fogyni így?

Figyelt kérdés
2016. okt. 11. 13:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
De,veszélyes. Felejtsd el!
2016. okt. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

tv be? Te tudod.

Nem létezik fogyókúra! Semmi nem fogja meghozni a vágyott eredményt tartósan, csak a helyes életmód.

A modellek mindenre kaphatók, s legtöbbjük nem az eszéről híres. Meg a négy fal között nem is biztos, hogy almadiétát tartanak. (Lásd: Van az a pénz, amiért korpás a hajam).

Az alma egyébként nagyon egészséges, rendszeres fogyasztása nem rossz dolog. De ha egyoldalúan táplálkozol, attól csak beteg leszel. Aminek persze mellékhatása lehet súlyvesztés is.

2016. okt. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A tv-ben mondták tehát igaz...


Hát felvilágosítalak, hogy a valódi modellek a testükből élnek, nem engedhetik meg maguknak azt a luxust, hogy ilyen olyan diétákkal próbálkozzanak...

Edzőjük van, rendszeresen edzenek, emellett pedig pontos és tervezett étrendet követnek... valódi étrendet...

2016. okt. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%
Csak valamit kitaláltak, közben meg attól fogynak hogy bedrogozva eszméletlenül fetrengenek nap mint nap.
2016. okt. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%
4-es! Te örülj a 29%-odnak! Lesz még kevesebb is.
2016. okt. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
82%
Ezt énis hallotam. Meg hashajtókat vesznek be és hánytatják magukat.. es de amúgy veszélyes ..!
2016. okt. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%
#5 csúnyán beégetted magad
2016. okt. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%

Utolsó, te is.

Egyébként igaza van az előttem szólóknak. Egyébként szerintem se próbálkozz vele, inkább válts életmódot.

2016. okt. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Alma vagy inkább nyers zöldség-gyümölcs napot tartani mondjuk hetente egyszer a böjt egy elfogadható formája. Van, akinek bejön, van, akinek nem, de bajt nem okoz.


Erre étrendet alapozni képtelenség.


Veszélyes. Kibírni persze sok mindent ki lehet.

És persze lehet fogyni így is, elsőként elveszted az izomzatod, aztán szép lassan a zsírt is - ekkor már kb. mozgásképtelen leszel. Közben leáll a menstruációd, a vérképed tönkremegy. Kórházba kerülsz, ahol infúzióra kötnek, pszichiáterek és pszichológusok próbálnak segíteni, hogy normálisan gondolkozz, és végül vagy sikerül megmenteni, vagy nem.


Sem vonzóbb, sem egészségesebb, sem szexibb, sem sikeresebb nem leszel tőle.

2016. okt. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
aki ilyen hulye fogyhat almával,csak nem megenni kell hanem zsákban a hátadon kell cipelni napi 8 órát...
2016. okt. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!