Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leszeretnék fogyni körülbelül...

Leszeretnék fogyni körülbelül karácsonyra. A többi lent?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. 162 cm. 70 kg. Leszeretnék fogyni körülbelül 55kg-ra. Van rajtam izom is. Sokáig fociztam,de azt abbahagytam. Most hetente járok 1x röplabdára. Mellette szeretnék futni eljárni reggelente meg gyakorlatokat elvégezni. Meg persze egészségesebben étkezni. Szerintetek lehetséges? Tudnátok tanácsot adni?
2016. okt. 11. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
97%

Kicsit extrém. Megvalósítható, de én inkább 10kg-t tűznék ki célul, az még elfogadott kategória, heti kb.1kg

Ne nassolj! Kerülda fehér lisztes kajákat, cukros üditőket, cukros joghurtokat, kalácsot, sós kekszet, chipset, csokikat.

Étcsokoládéból napi 1-2kocka OK.

Egyél minél több zöldséget, halat, szárnyasokat, túrót, cottage cheeset, gyümölcsö és magvakat(utóbbi 2t mértékkel)

Futás röpi mellett heti 2-3szor amennyi megy.

2016. okt. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, az első miért lett lepontozva, nem írt hülyeséget. Ennyit biztos nem tudsz fogyni. Eleinte heti 1 kg, késöbb heti fél kg, amivel számolhatsz. Karácsonyig van két és fél hónap, kellő odafigyeléssel, sporttal 6-8 kg lehet reális addig.
2016. okt. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
*Szeretnék lefogyni.
2016. okt. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Éppenséggel az elsőnek is zöld like jel ment. Nem lett lepontozva.
2016. okt. 12. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!