Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 174 centihez a 66 kg sok egy...

174 centihez a 66 kg sok egy nonek?

Figyelt kérdés

2016. okt. 13. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Tök mindegy hány kg vagy, ha egy löttyedt sz@r vagy.
2016. okt. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Ha egy "löttyedt szar"? Mond, Te normális vagy? Hol a f@ szba van az előírva, hogy mindenkinek színizomnak kell lennie? Ha "löttyedt" valaki, akkor már nem ember?
2016. okt. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem kell "színizmosnak" lenni. Senki nem mondott ilyet nyomi,de általában a telesz@rt zokni kinézetűek rugóznak azon,hogy hány kilók.
2016. okt. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Borzasztóan sok, ha nem vagy 40 kiló kövér vagy! Ezt akartad hallani ugye? Leírjam még párszor?
2016. okt. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, egy csomó ember rugózik a kilókon, ez elég gyakori manapság...


Kérdező: Nem az. S tökmindegy, hány kiló vagy, lehetőség szerint nézz ki jól, érezd jól magad a bőrödben s legyen megfelelő a testzsírszázalékod (nem kell szálkásnak lenni, persze, de egy szinten túl egészségtelen a sok háj, de a túl kis testzsírszázalék is az).

2016. okt. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
En 192 cm 95 kg-s ferfi vagyok es sportos Passzolnal hozzam :D
2016. okt. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Es a kerdesedre a valasz szerintem tokeletes. Noverem 172 es 63 kilo de szep alakja van. Szoval neked is szep alakid lehet. A ferfiak amugy sem szeretik a gebe lanyojat. Csak a kisfiuk.
2016. okt. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ez nagyon vicces :) igazabol azert irtam ki a kerdest, mert kivancsi voltam, hogy ha egy nonek 6-ossal kezdodik a sulya, nem 5-ossel, akkor hanyan kapnak a szivukhoz manapsag, hiszen most a sovanysag a divat. Ezen a teren kellemesen csalodtam, mert sehanyan :) Viszont az, hogy pusztan ez alapjan a ket szam alapjan meg tudjatok mondani, h hogy nezek ki, egyesek szerint 100%, hogy lottyedt szar vagyok, masok szerint meg tuti szep alakom van, az azert vicces. Ez a ket szam nem arul el semmit. Lehet valaki 80 kg csupa izom, vagy 50 kg punnyadt hus. Koszi a valaszokat, tenyleg erdekes volt :)

Ja, egyebkent elarulom, h 35 eves, ketgyerekes no vagyok, a masodik terhesseg nyomaival a hasamon-combomon, szoptatas nyomaival a mellemen (a kisebb gyerek meg csecsemo). Ezert irom, h vicces, hogy egyesek fiatal csinibabanak gondolnak masok egy zsak szarnak :D

2016. okt. 14. 09:56
 9/9 anonim ***** válasza:

Ilyen kérdést általában a nemokos nyomingerek szoktak feltenni, amikor nézegetik a "gyűrödt tescos szatyrot" a tükörben...

Hidd el, a kutyát nem érdekli, hány kg vagy. Az extrém eseteket kivéve, nem mérvadó,hogy mennyit nyomsz a mérlegen.

2016. okt. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!