Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nem eszek semmi cukrosat...

Ha nem eszek semmi cukrosat akkor fogyhatok? Ha igen mennyit?

Figyelt kérdés

2016. okt. 17. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
A kalóriadeficittől fogysz. Ha eddig szokásod volt nassolni cukrosat, s most kiiktatod, elméletilg fogyhatsz. Kb.3-4kgt.
2016. okt. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem így működik, még ha napi 10 gramm szénhidrátot eszel, akkor is hízhatsz. Kalóriadeficit kell.


De mivel a cukros ételek általában rosszul laktatnak és sokakat akkor is csábítanak, ha nem éhesek, a kiiktatásuk egy jó lépés. Csak önmagában nem mindig elég...

2016. okt. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Vree ***** válasza:

"mennyit" xD Honnan tudjuk, hogy te másból/cukorból mennyit zabálsz? Gondolatolvasó képességemmel kitalálom, hogy ezzel 1 gumicukrot iktatsz ki naponta vagy 100%ban ilyen az étrended. Ejj...


Ahogy a többiek már mondták: akkor fogysz, ha negatív a kalóriamérleged (összes megevett étel mínusz mozgással és létezéssel leadott). A legegyszerűbb módja, ha lecseréled az étrendeded alacsony kalóriájú gyümölcsre/zöldségre (elolvasod a doboz hátoldalán, hogy 100g mennyit tartalmaz), aztán megpróbálod belőni a napi maximális mennyiséget azzal, hogy naponta-pár naponta méred magad. (a nap igyanazon időpontjában, ugyanolyan mennyiségű ruhában lehetőleg.)


Ez után pedig a "mennyit"re az a válasz: amennyit akarsz, rajtad múlik hogy meddig folytatod.

2016. okt. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%
ha a lisztet es a krumplit is kiikataod, akkor mar igen. Amugy mi honnan tudjuk, hogy te a cukortol fuggetlenul mennyit eszel, mennyire vagy aktív, milyen az anyagcsered stb.?
2016. okt. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző, nem, akkor sem, ha nem kerül deficitbe. Nem mindenkinek olyan egyszerű kalóriadeficitbe kerülni, a szénhidrát lecsökkentése mellett sem (ami persze még nem tuti, ha az ember mindössze a cukrot, a gabonát és a krumplit iktatja ki, de ez nem is annyira fontos általában).
2016. okt. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én most két napja miiktattam a cukrot a lisztet a tészta krumplit az étrendből..köretnek fött vagy pàrolt zöldséget eszek meg nem ràntott hanem natur hust vagy halat..gyümit..meg vettem édesitőszert a teàmba cukor helyett -bàr erről sok jot nem olvastam :(

Aztàn passz ha igy se indul be a fogyàs ujbol akkor semmitől se..amig volt küzdősport.meg otthoni edzés ehettem csokit is bőven..de most hiàba futok ha az étrendem gagyi :( a küzdősport kiesett pedig az kemény volt többet ért mint a futàs..

2016. okt. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!