Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire lenne...

Szerintetek mennyire lenne hatásos ez az edzésterv/étrend? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretném egy kicsit formába hozni magam, viszont a suli közbeszól.

Kevesebbet tudok sportolni, mert 8-tól 16-ig sulizok, de így is próbálok ezen változtatni.

Beiratkoztam karatéra, egy héten kétszer van,és 1; 1-5 órásak.

Van itthon pár kondigépnek nevezett akármi, amik nem tudom, hogy mennyire hasznosak.(taposó, Otto-Chili, haspad)

Valahogy így néz ki a heti sportolásom:

Hétfő: 30perc taposó

Kedd:Karate

Szerda:3x10 perc Otto-Chili

Csütörtök:Karate

Péntek:30perc taposó, 3x10perc Otto-Chili

Szombat:Pihenő (olvastam valamelyik cikkben, hogy nem árt, ha egy napot kihagyunk)

Vasárnap:3x10perc Otto-Chili

Az étkezésre is próbálok odafigyelni, így nézett ki a tegnapi étrendem:


Reggeli: -sokmagvas zsemle(kb.100kcal)

Tízórai: -narancs(kb.120kcal), körte(kb.52kcal)

Ebéd:-lebbencsleves

          -káposztástészta (kb.380kcal)

Uzsonna: -alma (31kcal)

Vacsora:répa

(Egész nap vizet iszom, tegnap kb 2,5 litert ittam meg.)


Nos, tudom, hogy az ebéd az nem éppen diétás étel, de nincs rá lehetőségem, hogy minden nap rizset és csirkemellet egyek. Tudom azt is, hogy nem megoldás az, ha keveset eszem, de többnyire tegnap nem voltam éhes az étkezések után, az ebéddel próbáltam spórolni, nem ettem meg az egész adagot, csak egy részét.

Tehát ezzel a kis regénnyel azt szeretném kérdezni tőletek, hogy sikerülhet-e ezzel az étrenddel/edzéstervvel ledobnom nyár elejéig 10-15 kilót?

Előre is köszönöm szépen a válaszotokat!



2016. okt. 19. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezzel az étrenddel leépíted az izomzatod, lelassítod az anyagcseréd és eléred, ha néha kap valami tápanyagot is a szervezeted akkor azt elraktározza...

Ha beteg az agyad és sokáid bírod, akkor korházba kerülsz anorexiával és a torkodon ledugott csővel fognak etetni...

[link]

Így néz ki egy étrend...

Az otochili egy drága gép arra amit ingyen is megkapsz (hasprés, lábemelés) a taposóval semmi gond csak unalmas tud lenni...

2016. okt. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0g fehérje, mellé 700 kcal, gratulálok tökéletes étrend.
2016. okt. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kezdő vagyok, elfelejtettem mondani.:D

Köszönöm szépen a válaszokat, igyekszem fehérjét is bevinni ezek után a szervezetembe,és köszönöm a linket!:)

2016. okt. 19. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!