Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha Csak zoldsegeket csirket...

Ha Csak zoldsegeket csirket tojast eszek? 5honap alatt mennyit fogyhatok? 20kg a cel.

Figyelt kérdés
2016. okt. 22. 12:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Az meglesz! A CH csokkentett dieta a leghatekonyabb.


Persze ha a csirken a natur csirket erted es a tojast sem kenyerrel eszed.

2016. okt. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
So bors az nem mehet?:)nem eszek kenyeret
2016. okt. 22. 12:36
 3/15 anonim ***** válasza:
80%

Ha minden nap addig zabálsz, amíg el nem ájulsz a telítettségtől, szerintem heti 10kg-t simán fel tudsz szedni ezzel.


Én csirkét, rizst, zöldséget, gyümölcsöt, zabot ettem 2 hónapig és csak vizet ittam, de abból megvolt a 32 testsúly-kilógrammonkénti liter bevitel. Emellett edzettem és 30kg-t dobtam le.


De mennyit ettem ezekből? :) Na az megint egy másik kérdés lesz? Kiszámoltam egy shopbuilderes cikkből, mennyit kéne tolni, ha fogyni akarok, megnézem, hogy, mekkora bevitelre van szükségem, és kva sokat számoltam, hogy mikor mit ehetek. Szépen kiporcióztam, miből mennyit ehetek. Ha éhes voltam és nasizni akartam, répát, vagy almát toltam. Amiben ugyan sok a cukor, de akkor is bevált.


Na most jön a kérdésben lévő kg-al kapcsolatos ingerenciám kifejezése: Mennyiből adtam le a 30kgt? Hát nem 50kg-ból, hanem 140ből.

Na jó, de mennyire voltam dagadt? 2 méteres vagyok. Rendben van, de ez még mindig nem jelent semmit, mert 2 méteresen 130kgs ember lehet csupa izom is.

Nekem 38% testzsírszázalékom volt. (beírod szépen ezt a szót a Google-ba és a képeket keresed és megtalálod, mit jelent az alkatilag)


És mennyit sikerült leadni? 18%ra vittem le a testzsírszázalékot. De a KG-ban nem jön ez ki? Hát nem, mert izmot is szedtem fel.


Szóval igen, le lehet adni 5 hónap alatt 20kg-t fogyni, ha ezeket eszed ésszel és mellé edzel is. Nekem sikerült rövidebb idő alatt is. Nem lett löttyedt a bőröm sem.


De a te testalkatodról nem tudok semmit.

2016. okt. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

2 hónap alatt nem lehet 20% testzsírt leadni.


Kérdező, simán le lehet dobni egy 20ast 5 hónap alatt, csak legyen mellé sport is, meg megfelelő kalória deficit.

2016. okt. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
20kg-t fogyhatsz, de akkor eddz is mellé, mert lógni fog a bőröd!
2016. okt. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"Csak zoldsegeket csirket tojast eszek"

20 kiló felesleged van. Eddig összevissza ettél, jön a karácsony... egy hónapig sem fogod bírni ezt az aszkéta étrendet.

2016. okt. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Bors mehet nyugodtan, élénkíti az anyagcserét, fogyókúránál javasolják.

A só annyiból nem jó, hogy megköti a vizet, viszont a szervezetnek valamennyire szüksége van belőle. Annyi, hogy a hagyományos asztali só helyett a tengeri só egészségesebb, de ha maradsz a sima sónál igyál gy kicsit több vizet.


Le lehet fogyni 5 hónap alatt 20 kg-t megfelelő étrenddel és mozgással, de talán jobban járnál, ha egy kicsit több időt hagysz, lassabb ütemben, de olyat amit tartani is tudsz. Nincs értelme annak hogy pár hónapig csak ezeket élsz, majd ha megvan az eredmény visszaállsz a régi szokásokra. Hasznosabb egy egészségesebb étrend kialakítása pl. fehér kenyér helyett teljes kiőrlésű, barna rizs, csirke mellett pulyka, hal stb. Talán 5 helyett 7 hónap alatt megy le a 20 kiló, de kisebb az esélye a jojó effektusnak és változatosabb, mintha ha csak csirkét zöldséget meg tojást eszel. Sokféle módon elkészíthető a csirke, de egy idő után biztos megunnád.

2016. okt. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
5honap múlva irok hogy ment:)
2016. okt. 22. 14:40
 9/15 anonim ***** válasza:

En 41 kg-ot fogytam ch csokkentett dietaval + minimalis mozgassal.


Most sarkitok (csak h konnyebben ertheto legyen): ha egy nap megeszel 8 disznot, 30 tojast, nyolc kilo libatepertot es sajtot, hozza a minimalisan szukseges ch-t, akkor fogysz.


Ezt konnyen kiprobalhatod.


Gondolkodj el azon, h ezzel szemben, ha csak joghurtot es gyolcsot eszik valaki, de ezekbol sokat, nem fogy.


Ennek az az oka, h a joghurt es sajnos sok gyumolcs is tele van ch-val.


Nagyon hosszu evekig csak a kcal-t szamoltak az emberek... Ezert nehez ezt "megemeszteni"...


Azt kell megtapasztalnod, h te mennyi ch-tol fogysz...

2016. okt. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Amiről te beszélsz az ketogén diéta, és ott is figyelni kell a kalóriára, mert ha 2500 a napi felhasználásom, hiába eszek csak zsírt és fehérjét, de abból napi 5000 kcalt, bizony hízni fogok.
2016. okt. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!