Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen diétát ajánlotok? Most...

Milyen diétát ajánlotok? Most az van, hogy keveset eszem. Az nem jó? Kell valami diéta helyette? így nem elég?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 27. 20:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
sport, sport, sport...ésszerű étrend
2010. ápr. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én magam állítottam össze a saját diétámat. Nem biztos, hogy hatásos, mert még csak egy hónapja kezdtem ( s nem is mindig sikerült betartanom), de a lényege, hogy

- napi 5 x eszek keveset (ebből a reggeli és az ebéd normális, a másik három csak gyümölcs, joghurt, tea vagy ilyesmi.

- kerülöm a túlevést (figyelem, hogy mikor vagyok tele és nem eszem magam dugig)

- kerülöm a cukros löttyöket (csak szénsavmentes

ásványvizet vagy üres teát iszom)

- nincs nasi, (süti csak hétvégén, egy-egy darabka (kis kocka csoki) délelőtt, ha már nagyon nem bírok magammal.

- minden nap próbálok minimum 20 percet mozogni

- s minél több folyadékot fogyasztani.


Már kellemesebben érzem magam, két kiló le is ment, de most megállt. Elkezdtem bicajozni, s a combom karcsúsodott, de lehet, hogy az izom növekedett és ezért nem fogyok.


Kitartást, bármit is választasz.

2010. ápr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2010. ápr. 27. 21:10
 4/16 A kérdező kommentje:
Én most épp azt csinálom, hogy keveset eszem egy nap azt is úgy, hogy nem eszem semmiféle kenyeret vagy hasonlót. levest, káposztát, gyümolcsöt, olyakor zöldséget eszem. Hasazok. és most szeretném elkezdeni az aerobic DVD-t. Ez szerintetek elég lesz, hogy szép formás, feszes, izmos legyek mindenhol?
2010. ápr. 27. 21:14
 5/16 anonim ***** válasza:
húst is egyél - fehérje
2010. ápr. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
oh igen olykor azt is eszem
2010. ápr. 27. 21:20
 7/16 anonim ***** válasza:
Elég, de még egy valamire szükséged lesz! A TÜRELEM-re, mert nem fog azonnal megtörténni, láthatóvá válni a változás. ÉN sem gondoltam, hogy ilyen nehéz lesz, de kitartásra van szükség! Mégegyszer sok sikert!
2010. ápr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) és szerinted mégis mennyi idő?
2010. ápr. 27. 21:31
 9/16 anonim válasza:
100%

Sztem az,h. diétába fogtok felesleges. Először is, ha keveset esztek,azzal csak azt éritek el,h. a testetek raktározni kezd,és lehet,h. először lemegy pár kiló,de az csak a víz és egyéb káros anyagok. Utána pedig nem zsírt fogtok égetni (mivelhogy a szervezeted a nem kajálásból csak azt fogja fel,h. vész van,és raktározia kell,és ugyebár a zsírt fogja) hanem izomból fogtok fogyni. A diétát pedig egy idő után úgyis abbahagyjátok,mert ez így szokott leni, és utána visszajön.

Ja,és az,h. nem esztek szénhdrátot,meg zsírt, azt fogja eredményezni,h. legyengültök,így a sporot is kevésbé fogjátok bírni.

Szal sztem egyetek bármit,csak keveset. Ne lakjatok jól soha,csak épphogy egyetek vmit. Rengeteg folyadék, és én a futást ajánlom. DE ugyebár ott is bekell tartani pár szabályt....

2010. ápr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
igen én eszem csak keveset, szóval így csinélom ahogy te is mondtad. és mellette lenne a hasazás és az aerobic DVD...
2010. ápr. 27. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!