Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen diétát ajánlotok? Most...

Milyen diétát ajánlotok? Most az van, hogy keveset eszem. Az nem jó? Kell valami diéta helyette? így nem elég?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 27. 20:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

ma 21:39!


Teljesen igazad van. Te is olvastad Paul McKEnna könyvét?

Szerintem is ez a titka, hogy kevesebbet eszel, csak akkor eszel, amikor éhes vagy, nem sanyargatod magad. De az általam említett diétával nem sanyargatom magam, s tényleg nem maradok éhes. Csak odafigyelek, hogy amit megeszek, az tápláló legyen, ne szemét. Nem mondom, egy hónapba egyszer megeszek pár szem chipset, de ez még nem tragédia, ha nem falok fel egy ültő helyembe egy egész zacskóval. Mértékletesség és türelem.


Mindenből jut elegendő tápanyag a szervezetbe, csak minimálisan.


Persze én is észre vettem, ha nem mozgok mellette, akkor csak stagnál a súlyom. Lehet, hogy nem kellene túl gyakran mérnie magát az embernek, mert csak idegesíti magát.


Az időről meg annyit, hogy nem tudom, hogy mennyi idő alatt látványos, de azt szokták mondani, ha egy héten 1 vagy max. másfél kilót fogysz, az ideális.

2010. ápr. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Nem olvastam a könyvet,egyszerűen csak tapasztalat,nekem ez jött be,és ezt ajánlom mindenkinek :)

Ja és visszatérve a kérdezőhöz...csinálhatod a dvd-t meg hasazást is,de fogadd el,h. az igazából nemsokat ér,mert először a zsírt kell elégetned,h. látszódjon az izom.

2010. ápr. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
naív vagyok, ha azt hiszem, hogy akkor ha eltűnik a felesleg az izom amit addig építettem látszani fog és szép lesz?:)
2010. ápr. 27. 22:09
 15/16 anonim válasza:
Nem azt mondtam,h. ne gyúrj rá,csak ne az legyen az elsődleges cél.
2010. ápr. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
elvileg a DVD olyasi lesz ami jól megdolgoztat mindet. ("ugra-bugra" is meg minden)
2010. ápr. 27. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!