Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnek lefogyni viszony...

Hogyan tudnek lefogyni viszonylag gyorsan?

Figyelt kérdés
Depresszios voltam.Pszihologushoz jartam, meggyogyultam.Mindenben a hibat talaltam magamban.Es most egyre jobban erzem azt hogy le szeretnek fogyni, mert azt mondjak dagadt vagyok.Nem tudom viccbol mondjak-e vagy nem.50kg vagyok es 165cm 14 eves lany.Ne irjatok azt hogy nem vagyok dagadt mert en is azt latom magamon, es aki csak bantani akar hogy nem vagyok dagadt meg ilyenek.A valaszokat nagyon megkoszonnem🤔

2016. nov. 15. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Fogalomzavarban szenvedsz. Anyám kb. olyan magas,mint te és 110-120 kg. Na ő dagadt. Ezekkel a paraméterekkel maximum az lehet a probléma, hogy löttyedt vagy. Mivel még fejlődésben vagy nem kell és nem is szabad semmilyen drasztikus dolgot csinálnod. Táplálkozz egészségesen és sportolj valamit!

Itt egy segítség:


[link]

2016. nov. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
0%
Hiaba irjatok neki, hogy nem vagy dagadt, ha o igy gondolja ez igy van. En is dagadtnak erzem magam az 57 kilommal. Egyel sok gyumolcsot, puffasztott rizst, csirkemellett, es ha van penzed ra akkor fogyassz norbis kajat,de anelkul is le lehet fogyni. Viszont sportolj sokat. Menj el futni, eddz otthon menj kondiba. :) meg lesz az eredmenye! Matol en is kezdem ! Hajra sok sikert!! 
2016. nov. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
En is depresszios vagyok, gyogyulofelben. Nekem az edzes segitett a hangulatomon.
2016. nov. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1 eve jegkorongozom
2016. nov. 15. 19:02
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Beteg vagy, beteg embernek pedig nem írunk olyasmit, amivel még tovább betegítheti magát. Aki szerint egy 14 évesnek az 50 kilóból ehhez a magassághoz fogyni kell, az maga is beteg. Szívesen.
2016. nov. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Ne irjatok azt hogy nem vagyok dagadt mert en is azt latom magamon, es aki csak bantani akar hogy nem vagyok dagadt meg ilyenek"


Tolmácsot kérek. Amúgy fura, hogy a súlyoddal csúfolnak, miközben botrányosan rossz a helyesírásod, fogalmazni sem tudsz, tehát bőven lenne valós ok, ha beléd akarnának kötni. De gondolom a butaságod nem zavar, csakis a külsőd a fontos?

2016. nov. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Pedig nem vagy dagadt. 163 centis vagyok, sosem voltam izmos, 84 kilós viszont igen. Kövér voltam, de nem dagadt (persze a tini terminológia más, tudom, a testképzavar pedig főleg bekavar). 50 kiló nem akarok lenni, az nekem kevés, másnak lehet jó, izomsorvadtan még felesleg is fér bele...

De hagyjuk is a szubjektív fogalmakat. Mérj testzsírszázalékot s vesd össze a normális szinttel.

Komolyan izomsorvadtnak kell lenned ahhoz, hogy felesleges, zavaró hájad lehessen itt-ott (vagy ha hiányzik 1-2 karod). 14 évesen ilyen számokkal ne fogyj, de lelkileg meg kéne erősítened magad. Az életben sokszor szükséged lesz rá, hogy nagyon nagy ívben tegyél másokra, akik ok nélkül bántanak és hülyeségeket beszélnek.

SOHA nem fogsz mindenkinek megfelelni, még a súlyodat, alakodat tekintve sem. Hacsak nem hízol el kegyetlenül vagy válsz csontvázzá, mindig lesz valaki, akinek nem leszel elég kövér vagy nem leszel elég sovány. Valamelyest magadnak kéne megfelelned, de még inkább az egészséges szintnek.

2016. nov. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59 kiló lenne az ideális súlyod, de még az ötvenből is fogynál. Elmebaj...
2016. nov. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
egyáltalán nem vagy dagadt sok ember örülne ha olyan méretei lennének mint neked!
2016. dec. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!