Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A hamburger hizlal?

A hamburger hizlal?

Figyelt kérdés

Mármint nem a mekisre gondolok hanem teljes kiőrlésű kenyér lenne hamburger zsemle helyett. 1db bacon a saját zsírjába megsütve és utána a hamburger húst is abba a kevés zsírba sütném ami marad a bacon után.és egy db toast sajt lenne rajta meg valami zöldség.


Ebédre nem túlzás egy ilyen ?



2016. nov. 20. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem ha csak egy ilyen hamburgert eszel meg, es inkább egy szelet csirkemell\pulykamell sonkát teszel bele és a huspogacsat sem valamilyen zsiros szemétből csinálod (vagy úgy, hogy ledaralod a csirkemellet, befuszerezed, es rostlapon kisutod -semmi zsír, vagy utána nezel, hogy készül a cukkini húspogácsa.. En mar ettem, vegan étteremben, olyan, mint a hus, csak meg finomabb, es nem hizlal annyira) es en a helyedben nem tennek bele ilyen sajtot, baromi zsiros az összes tejtermek. Valassz inkább növényi sajtot. Sokkal egészségesebb. Zöldségből pedig nyugodtan egyél sokat.
2016. nov. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De a nap hátralevő részébe nem eszek zsírosakat. Neten mindenhol azt olvastam hogy kell a zsír meg fontos azért gondoltam ilyen kajára :)
2016. nov. 20. 11:17
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha számodra normális anyagokból van, akkor semmilyen szinten nem tudok belekötni.

Nem hizlal semmi, csak a kalóriatöbblet. S nyugodtan ehetsz akármilyen zsírosan, csak deficit és megfelelő tápanyagbevitel legyen s érezd magad jól. Igen aktív embernek, aki nem bírja a sok szénhidrátot, eleve kötelező sok zsírt enni szálkásításkor is, más lehetősége nincs :D Hormonálisan amúgyis jobb a zsír, mint a szénhidrát, ha fogyni akarunk. Jobban is laktatja a legtöbb embert.


Ebédre a teljes kalóriakereted sem túlzás, ha olyan valaki. Nem tudhatom, a többi étkezésed milyen és mennyi... Az összbevitelt kell nézni s az igényeket.

2016. nov. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem túlzás, pakolj bele jó sok friss zöldséget vagy egyél mellé egy adag salátát.
2016. nov. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem a zsírral van a probléma, hanem a szénhidráttal.


lehet zsírosat eni, ha kenyér vagy krumpli helyett friss zsöldséget eszel mellé.

2017. márc. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!