Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most hogyan hiztam ennyit?

Most hogyan hiztam ennyit?

Figyelt kérdés

Lány vagyok,13 éves , 166 cm, 79 kg..vagyis voltam hétfőn.

Kover vagyok tudom, de nem tudok fogyni. Ilyen alkatom van. Ma a barátommal elmentem sétálni, aztan végül felmentem hozzá. Elmentem wc-re és azt veszem észre hogy alig tudom levenni a nadrágomat. Eleg szuk lett. Levettem, majd amikor akartam felvenni..nem sikerult nem ment ram. Vegul nem erdekelt es fel sem vettem. Kivancsi voltam h hiztam el a baratom azt mondta h egy kicsit lehet.

Otthon megmertem magam es 87 voltam. Nq ezt nem ertettem. A baratommal 2x voltam mcdonaldsban.. meg ettem chipset, de ez maskor is igy van..sot volt h 5x voltam mekiben 1 heten. De nem szoktam hizni max 1-2 kg-t.

Most meg nagyon sokat hiztam. Meg ma felugrottam a pasimra es alig birt el.. nem ertem mi lehet



2016. nov. 25. 18:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálad a testtömeggel van a legkisebb probléma.
2016. nov. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!