Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki tud fogyasba...

Van itt olyan aki tud fogyasban segiteni? Elsosorban lanyok tanacsat kernem de olyanet akivel lehet a kapcsolatot irasban tartani rendszeresen es o is fogyna

Figyelt kérdés

Mivel most kezdenem el eloszor ezert olyan szemelyt keresnèk

Aki: fogyokurazik

Tisztaban van a dolgokkal

Tud segiteni

Tanacsot adni

Biztatni

Netan van edzesterve

Aki tisztaban van a kaloriaszamlalassal hogy mibol mennyit es mikor lehet enni


(Bunko valaszokat felhasznalokat jelentem)



2016. nov. 27. 18:07
 1/6 A kérdező kommentje:
Es elfelejtettem oda irni hogyha a segitsegevel sikerul elerni a celom megjutalmazom postai uton ajandekkal koszonetul :)
2016. nov. 27. 18:10
 2/6 anonim ***** válasza:

Én fogyózom. Kalóriaszámolással, és heti 5x megyek edzésre.

Eddig fogytam 12 kilót, de még legalább 20 kilót le kéne adni. Neked mennyi kilótól kéne megszabadulni? és hány éves vagy?

2016. nov. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
18 eves es kb 10 kg ot :)
2016. nov. 27. 20:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Szívesen segítek, leírom n mit hogyan csinálok, csak írd le, hogy te is mit csinálták ok? Írhatsz privatban is :)
2016. nov. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oksika :)
2016. nov. 27. 21:19
 6/6 Rayna ***** válasza:

Szia!

Én nem fogyózásnak hívnám, amit csinálok, inkább életmód váltásnak. :)

Régen nagyon rosszul étkeztem (nagy adagok, napi 1 tábla csoki), és semmit se mozogtam. El is híztam, kb 26 kg felesleg jött föl rám.

Azonban elhatároztam, hogy megszabadulok tőle, mert se az egészségemnek nem tesz jót, se nem valami szép látvány (legalábbis én nagyon nem érzem magam jól a bőrömben).

Eddig 12 kg-tól szabadultam meg, még legalább ugyanennyit (ha nem egy kicsit többet) szeretnék még leadni. Néha megingok és stagnálok, de igyekszek betartani a kalória limitet. :) Heti 3x tornázok is itthon, ami nagyon jó érzés, már el se tudnám képzelni nélküle, olyan jól esik.

Én örülnék, ha tudnánk egymást segíteni, nyitott vagyok az ilyenekre, hisz talán tényleg adhatnánk egymásnak ötleteket és biztatást is a nehezebb időszakokban. :)

2016. nov. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!