Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hany kaloria tesz ki egy kilot?

Hany kaloria tesz ki egy kilot?

Figyelt kérdés
Amugy mit javasolnatok mit csinaljak...15 eves lany leszek...es 157 cm 60 kg-vok....A szuleim allandoan azzal vannak hogy sanyargatom magam a fogyokuraert...hol ott nem lenne szabad....De egy gyerek hogyan fogyjon le ugy hogy ne tegyen kart magaban?????? Amugy kerulok mindenfajta edesseget uditotol undorodom csak vizet iszom....es este mar nem eszem csak gyumolcsot .....????? Maskepp??? Ebedre reggelire???? Hogy ne tegyek kart magamban.....Oh es Hany kaloria tesz ki egy kilot???? xd xd xd + Tornazom mindennap 1.20 percet....mas?????
2010. máj. 1. 05:01
 1/6 A kérdező kommentje:
oh es az utobbi harom napban 2 szendvics + gyumolcsok...ez volt az etrendem + 1.20 perc torna....Kulfoldon elek es itt csak ekkor lehet enni: 1. mielott suliba nem mesz 2. 12.00 kor lunch time...de nem fott etel a menu hanem az a reggeli....es 15.00-16.00 amikor haza erek....Nah erre varjatok gombot....ezert eszem ket szendvicset+gyumolcsot+1.20 torna...mielott vki mondana hogy hulyeseget csinalok..........mert en is tudom ...csak nem tom hogyan hogy kozben ne is tegyen kart magamban....legyszy help pls
2010. máj. 1. 05:06
 2/6 anonim ***** válasza:
reggelizz bőségesen, egyél egy szendvicset délben és egyél főtt kaját vacsira + sportolj (vagy csak járj bringával mindenhova) - és ne mondd, hogy nem lehet fogyni, mert én minden fogyási szándék nélkül fogytam ;) (1 év holland életmód)
2010. máj. 1. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
7000 kcal felel meg 1 kg testsúlynak.
2010. máj. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a 7000-re nem értek egyett, 1 g zsír 9,3 kcal, azaz 1 kg zsír 9300kcal, szerintem se sanyargast magad, az első hozzászólással értek egyett, kb így kellene enned. Azt is fontos lenne tudnod, hogy ennek a 60 kg-nak hány százaléka zsír, és mennyi az izom, mert ha te napi szinten mozgosz, feltehetőleg már több rajtad az izom, így lehet, a te 60 kg már ideális súly. Vannak mérelgek, műszerek , amik meg tudják neked mutatni az arányokat. Orvosi renelőben is van általában.
2010. máj. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

...és te úgy gondolod, hogy a kcal kizárólag a zsírral egyelnlő, nomeg minden zsír egyforma? Akkor biztos igazad van.

Amúgy ezt kb 1 évvel ezelőtt a Bayer egy szaklapjában olvastam. Majd valaki igazságot tesz.

2010. máj. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kossz a valaszokat.....:) De mi legyen a reggelim meg az ebedem??????
2010. máj. 1. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!