Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Na ki próbálta? (lent)

Na ki próbálta? (lent)

Figyelt kérdés

Na igen, ezt a kérdést már feltettem, de nem nagyon jöttek kielégitő válaszok, felteszem mégegszer, hátha elolvassa vki, aki már hallott róla/próbálta.

Egy tuti recept: (Egy nagyon híres, Romániában élő, de ukrán származású természetgyógyásztól kaptam meg, kb. 5 éve) Ahány kilót szeretnél leadni, annyi napig csak főtt rizst ehetsz, akármilyen párolt zöldséggel együtt, de szigorúan só nélkül!! (Ugyanis, a só a legerősebb vízmegkötő a szervezetben.) Inni csakis ásványvizet (nem csapvizet!)és 100%-os gyümölcsleveket lehet! A szép az egészben az, h mind a rizsből, mind a zöldségből AKÁRMENNYIT ehetsz egész nap!!! A rizsben van egyedül egy olyan enzim, ami a legalaposabbat tisztítja - sejtszinten - az emberi szervezetet! Nem akarom túldicsérni, de ez a diéta MINDENKINEK bevált, akinek elmondtam és csinálta is! És, még egy jó hír: inkább többet fogytak, mint amennyi napig csinálták! Pl. a barátnőm anyukája 5 kilót akart leadni, és az 5 nap után 7-et fogyott!

az egyik legjobb dolog ebben a diétában -, hogy az a bizonyos enzim a rizsben olyan alaposan letakarítja a bélbolyhokról a lerakódott méreganyagokat és zsírt, hogy a diéta után minden táplálék sokkal könnyebben megemésztődik és kiválasztódik, nem fognak újra lerakódni!!

Egyébként, egy évben egyszer amúgy sem ártana senkinek sem pár nap rizskúra!

1.)Az első szabály az, h csak RIZST (mindegy, h fehéret, vagy barna rizst - bár, szerintem, a barna rizs önmagában is finomabb, mint a fehér) ÉS HOZZÁ PÁROLT ZÖLDSÉGET lehet enni, BÁRMILYEN MENNYISÉGBEN!!! Komolyan! (Zöldségből akár nyersen is lehet bármit, bármennyi mennyiségben, amikor csak kívánja a szervezet, de gyümölcsöt csak 100%-os gyümölcslé formájában - mert így koncentráltabb és aránylag több benne a víz.)

2.) SÓT SEMMIKÉPPEN NE TEGYETEK BELE! (Ha már végképp nem bírod só nélkül, tényleg csak egy mini csipetet egy adag rizshez! De, inkább semennyit, mert a só erős vízmegkötő!)

3.) Inni minél többet kell egész nap - segíteni a tisztító hatást -, de CSAK ÁSVÁNYVÍZ ÉS 100%-OS GYÜMÖLCSLÉ JÖHET SZÓBA! Nincs apelláta, csapvizet egyáltalán nem kellene a rizskúra alatt!

VÉLEMÉNYEK???


2010. máj. 1. 10:26
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
Ezt igy küldték nekem, nem én irtam.
2010. máj. 1. 10:28
 2/38 anonim válasza:
77%

Szia! Hát ezt ki fogom próbálni. Egy bajom van csak vele,hogy csak ásványvizet szabad pedig én kávéfüggő vagyok. Talán pár napig kibírom.:)

Véleményt kértél hát írok. Nem tudom elképzelni,hogy aki 40 kg-tól szeretne megszabadulni az ezzel a módszerrel meg tudja csinálni. Belegondoltam abba,hogy én fél év alatt fogytam 20-at de szörnyen néz ki a bőröm. Mi lett volna ha 20 nap alatt megy le ennyi?! Szerintem ez csak pár kiló ledobásában segít na és persze méregtelenít. Én is méregtelenítés céljából bepróbálok 5 napot aztán majd meglátjuk:)

2010. máj. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
77%

Hát figyelj, egy próbát megér. Csinálom 3 napig, azon nem múlik semmi és ha tényleg hat akkor végigcsinálom az álomsúlyig.

Köszi a tippet!

2010. máj. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim válasza:
77%

Lehet benne valami, mert elhízott kínai is kevés van:D


Elmentem és ha már nem szoptatok kipróbálom:)


Köszi:)

2010. máj. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

Én kipróbáltam egy napig, még a múlt héten.

1,5 kg.-ot fogytam, nem is voltam éhes.

Majd még csinálni szeretném egy pár napig.

2010. máj. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
hű, ebbe én is belevágok
2010. máj. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
És ha mondjuk csinálom 7 napig, és utána megint eszik zsíros kajákat vagy ilyesmi, nem jön vissza a duplája?:S
2010. máj. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti, tényleg fogytál? hűűha, csak 3 4kgt szeretnék leadni, persze már vagy 5öt egészségesen leadtam és tartom, de a többi nem igazán akar lemenni. Talán én is belevágok, még megfontolom. Bár nekem az tabu, hogy bármennyit lehessen enni, azért szerintem nem kell degeszre enni magunk:D Akik belevágnak, majd irjanak az eredményről.
2010. máj. 1. 11:48
 9/38 A kérdező kommentje:
vagyis az azelőttinek szántam.
2010. máj. 1. 11:48
 10/38 A kérdező kommentje:
Az utolsónak: szerintem visszajön akkor. Bár nálam ez nem probléma mert egészségesen táplálkozom és sportolok, igy tartom ezt a súlyomat is.
2010. máj. 1. 11:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!