Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Na ki próbálta? (lent)

Na ki próbálta? (lent)

Figyelt kérdés

Na igen, ezt a kérdést már feltettem, de nem nagyon jöttek kielégitő válaszok, felteszem mégegszer, hátha elolvassa vki, aki már hallott róla/próbálta.

Egy tuti recept: (Egy nagyon híres, Romániában élő, de ukrán származású természetgyógyásztól kaptam meg, kb. 5 éve) Ahány kilót szeretnél leadni, annyi napig csak főtt rizst ehetsz, akármilyen párolt zöldséggel együtt, de szigorúan só nélkül!! (Ugyanis, a só a legerősebb vízmegkötő a szervezetben.) Inni csakis ásványvizet (nem csapvizet!)és 100%-os gyümölcsleveket lehet! A szép az egészben az, h mind a rizsből, mind a zöldségből AKÁRMENNYIT ehetsz egész nap!!! A rizsben van egyedül egy olyan enzim, ami a legalaposabbat tisztítja - sejtszinten - az emberi szervezetet! Nem akarom túldicsérni, de ez a diéta MINDENKINEK bevált, akinek elmondtam és csinálta is! És, még egy jó hír: inkább többet fogytak, mint amennyi napig csinálták! Pl. a barátnőm anyukája 5 kilót akart leadni, és az 5 nap után 7-et fogyott!

az egyik legjobb dolog ebben a diétában -, hogy az a bizonyos enzim a rizsben olyan alaposan letakarítja a bélbolyhokról a lerakódott méreganyagokat és zsírt, hogy a diéta után minden táplálék sokkal könnyebben megemésztődik és kiválasztódik, nem fognak újra lerakódni!!

Egyébként, egy évben egyszer amúgy sem ártana senkinek sem pár nap rizskúra!

1.)Az első szabály az, h csak RIZST (mindegy, h fehéret, vagy barna rizst - bár, szerintem, a barna rizs önmagában is finomabb, mint a fehér) ÉS HOZZÁ PÁROLT ZÖLDSÉGET lehet enni, BÁRMILYEN MENNYISÉGBEN!!! Komolyan! (Zöldségből akár nyersen is lehet bármit, bármennyi mennyiségben, amikor csak kívánja a szervezet, de gyümölcsöt csak 100%-os gyümölcslé formájában - mert így koncentráltabb és aránylag több benne a víz.)

2.) SÓT SEMMIKÉPPEN NE TEGYETEK BELE! (Ha már végképp nem bírod só nélkül, tényleg csak egy mini csipetet egy adag rizshez! De, inkább semennyit, mert a só erős vízmegkötő!)

3.) Inni minél többet kell egész nap - segíteni a tisztító hatást -, de CSAK ÁSVÁNYVÍZ ÉS 100%-OS GYÜMÖLCSLÉ JÖHET SZÓBA! Nincs apelláta, csapvizet egyáltalán nem kellene a rizskúra alatt!

VÉLEMÉNYEK???


2010. máj. 1. 10:26
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
15:14-nek: Én sportolok és egészségesen étkezek, igy is visszajöhet a leadott kiló szerinted? Nem hinném mert végülis igy fogytam hosszú távon kb 7 kilót, és most tartom a súlyom is ezzel, de már csak tartom és nem fogyok. még 3-5 kilótól szeretnék megszabadulni.
2010. máj. 2. 15:27
 22/38 anonim ***** válasza:
ki akarom próbálni ezt a fogyeszt! 20-30napig akarom csinálni.17 éves lány vagyok. nem feltűnő a sulyfeleslegem de vékony akarok lenni. nem sokat,de dohányzok. lehet a kúra közben? minden nap futok mellette,és szednék szűztea kapszulát,3x1et. lefogok fogyni??
2010. máj. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Hát figyelj én ezt nem próbáltam, de én nem ajánlom olyan sokáig. Szerintem max egymás után 3-4 nap talán belefér. Az az igazság, hogy nem tudom vane vmi káros hatása, végülis nem koplalsz, de másra is szüksége van a szervezetnek. A te döntésed, de a 20 nap sok. nagyon.
2010. máj. 4. 22:08
 24/38 anonim ***** válasza:
de akkor is meg szeretném csinálni. leakarok fogyni,kerül amibe kerül!!köszönöm az ötletet
2010. máj. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
hogy sikerültek a fogyókúrák? légyszi írjatok :)
2010. júl. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
én egy hétig csináltam, nem bírtam tovább (a rizst azóta sem tudom megenni, pedig nagyon szerettem..) és nem fogytam semmit.
2010. júl. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

utolsó előtti vagyok.

utolsónak: köszi a választ!

amúgy meg ez a 3. napom és már 2 kilót fogytam!!! :) 167 cm és 75 kiló voltam nyár elején, azóta kipróbáltam a 90 naposat, de a sok negatív vélemény miatt abbahagytam. A Norbi Update módszerrel is fogytam, de az inkább hosszútávú fogyásnál válik be. miután elértem az álomsúlyomat ezzel a diétával, az Update életmód szerint fogok élni, így nem hízok vissza, megtartom a súlyom :)

kedves kérdező, neked pedig kimondhatatlanul hálás vagyok, amiért megírtad ezt a diétát, el sem tudod képzelni, mekkora öröm nekem, hogy reggelente látom, hogy fogytam este óta kb. 1 kilót! nagyon hálás vagyok! :)


57 kilóra szeretnék lefogyni, remélem összejön szeptemberig, kíváncsi vagyok az osztálytársaim arcára, amikor meglátnak engem (akit a túlsúlyom miatt nem igazán kedvelnek) VÉKONYAN! :)köszi mégegyszer!

2010. júl. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
Hát nincs amit :P de vajon nem a viz megy ki belőled? Iszol eleget? Majd egy hétvégén vagy valamikor talán kipróbálom, csak az a baj, hogy anyukám semmiféleképp nem akar hallani fogyókúrákról. Végülis egészségesen is elértem a célom (szinte), még lenne egy pár kiló, de azt már csak tartom. Ezzel lehet lemenne. De alapból kerülöm már rég a rizst... nem tudom na:P
2010. júl. 17. 18:36
 29/38 anonim ***** válasza:

05-01 19:22


Ha nagyon szereted, sztem simán belefér. Nekem volt olyan időszakom, mikor otthon feküdtem gipszelt lábbal, tehát semmit nem mozogtam és 2-3 hétig csak rántott húson és rizsen éltem. Napi 3-4 szelet és fogytam rendesen. Pedig a sérülés előtt(és persze utána is;)) rendszeresen sportoltam.

2010. júl. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
aki még kipróbálta,írja már meg, hogy hatott-e???
2010. júl. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!