Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Na ki próbálta? (lent)

Na ki próbálta? (lent)

Figyelt kérdés

Na igen, ezt a kérdést már feltettem, de nem nagyon jöttek kielégitő válaszok, felteszem mégegszer, hátha elolvassa vki, aki már hallott róla/próbálta.

Egy tuti recept: (Egy nagyon híres, Romániában élő, de ukrán származású természetgyógyásztól kaptam meg, kb. 5 éve) Ahány kilót szeretnél leadni, annyi napig csak főtt rizst ehetsz, akármilyen párolt zöldséggel együtt, de szigorúan só nélkül!! (Ugyanis, a só a legerősebb vízmegkötő a szervezetben.) Inni csakis ásványvizet (nem csapvizet!)és 100%-os gyümölcsleveket lehet! A szép az egészben az, h mind a rizsből, mind a zöldségből AKÁRMENNYIT ehetsz egész nap!!! A rizsben van egyedül egy olyan enzim, ami a legalaposabbat tisztítja - sejtszinten - az emberi szervezetet! Nem akarom túldicsérni, de ez a diéta MINDENKINEK bevált, akinek elmondtam és csinálta is! És, még egy jó hír: inkább többet fogytak, mint amennyi napig csinálták! Pl. a barátnőm anyukája 5 kilót akart leadni, és az 5 nap után 7-et fogyott!

az egyik legjobb dolog ebben a diétában -, hogy az a bizonyos enzim a rizsben olyan alaposan letakarítja a bélbolyhokról a lerakódott méreganyagokat és zsírt, hogy a diéta után minden táplálék sokkal könnyebben megemésztődik és kiválasztódik, nem fognak újra lerakódni!!

Egyébként, egy évben egyszer amúgy sem ártana senkinek sem pár nap rizskúra!

1.)Az első szabály az, h csak RIZST (mindegy, h fehéret, vagy barna rizst - bár, szerintem, a barna rizs önmagában is finomabb, mint a fehér) ÉS HOZZÁ PÁROLT ZÖLDSÉGET lehet enni, BÁRMILYEN MENNYISÉGBEN!!! Komolyan! (Zöldségből akár nyersen is lehet bármit, bármennyi mennyiségben, amikor csak kívánja a szervezet, de gyümölcsöt csak 100%-os gyümölcslé formájában - mert így koncentráltabb és aránylag több benne a víz.)

2.) SÓT SEMMIKÉPPEN NE TEGYETEK BELE! (Ha már végképp nem bírod só nélkül, tényleg csak egy mini csipetet egy adag rizshez! De, inkább semennyit, mert a só erős vízmegkötő!)

3.) Inni minél többet kell egész nap - segíteni a tisztító hatást -, de CSAK ÁSVÁNYVÍZ ÉS 100%-OS GYÜMÖLCSLÉ JÖHET SZÓBA! Nincs apelláta, csapvizet egyáltalán nem kellene a rizskúra alatt!

VÉLEMÉNYEK???


2010. máj. 1. 10:26
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
64%
de mért nem lehet csapvizet inni?
2010. máj. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
Ez érdekes. Aki kipróbálja, írjon már egy hét után tapasztalatot. :D Bejelölöm ezt a kérdést. :D
2010. máj. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim válasza:
95%
ajajj... utálom a rizst :D meg kávé nélkül egy napot se bírok, szétrobban a fejem. amúgy nagyon kipróbálnám pár napra :S lehet h így is ki fogom, végülis ha megiszok napi 1 kávécskát az csaknem olyan nagy baj, max nem annyira hatásos az egész, de gondolom nem értelmetlen. köszi a tippet :D
2010. máj. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:

Ez azért válik be mert kb. 0,5-1kgnál többet nem eszik senki rizsből és zöldségnek meg nagyon kevés a kcal tartalma és így 2000kcalnál nem lehet több vagyis az a napi szükséglet + amit még használ a szervezet (éget el) nah meg a korábbi zabálás helyett a zsír megy le de amint visszaáll valaki a régire akkor a test raktározni fog szal ugyanoda jut mint volt.


Ez csak akkor működik ha kb. egy hétig csinálod és leadsz amennyi megy de utána csak egészségesen táplálkozni és hamar lefogy utána meg könnyű megtartani a leadotat és ezt fél évenként ismételni és a bőr is rendben lesz.

2010. máj. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:

Ez jó 100% hogy kipróbálom:D.

De miért nem lehet csapvizet inni?:O

2010. máj. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
ma 12:30-cal értek egyet. De miért akatok csapvizet inni??? Fúj.. Hihetetlen h van aki meg bírja inni, sőt jobban szereti mint az ásványvizet.
2010. máj. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
egy újabb tipikus egyoldalú diéta amivel leadtok pár kilót de utána szépen visszajön még több is. van ilyen egy csomó és mindegyikkel lehet fogyni. tartós fogyást ilyennel nem lehet elérni. sport és rendes diéta kell.
2010. máj. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
Lehet benne valami,ugyanis a bodybuilder.hu-n is rizses diétát javasolnak fogyni vágyóknak, csak ők csirkemellel társítják.
2010. máj. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

Én vagyok aki fogyott 1,5 kg-ot.


Én ittam kávét. Egyébként is hosszú kávét szoktam inni, ásványvízzel.

2010. máj. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
ergo szimplán megfő a rizs, és eszem? no só, no husi? :( (nagyon imádom a húst.. kár hogy nem lehet.. de kipróbálom! :D)
2010. máj. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!