Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Eddig nem jöttem rá a válaszra...

Eddig nem jöttem rá a válaszra. Te tudsz segíteni?

Figyelt kérdés
Szóval a lényeg, hogy 168 cm-es 60 kg-os lány vagyok. Szeretnék vékonyodni. De nem izmosodni. A fő gondol a combom és a vádlim. Kérlek segítsetek, hogyan vékonyíthatnám? Akrobatikus rock 'n' rollozom heti kétszer. Hogyan vékonyíthatnám? Mindent írjatok le, amit tudtok, BÁRMIRE képes vagyok, mert szereték már eredményt látni. :(
2010. máj. 1. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
futás, úszás, bringa....
2010. máj. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De nekem csak egyre vastagabb lesz a vádlim. :(
2010. máj. 1. 12:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Igyál zöldteát. Nem lehet, hogy kicsit vizes a lábad?
2010. máj. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mit jelent az, hogy vizes a lábam? Mit lehet ellene tenni? Amúgy iszok zöldteát (cukor és édesítőszer nélkül).
2010. máj. 1. 12:11
 5/9 A kérdező kommentje:
A,úgy 15 éves vagyok.
2010. máj. 1. 12:12
 6/9 anonim ***** válasza:

De figyelj, ez normális ami neked történik


A lábadon ugyanis van némi háj ( már elnézést, de tőled tudom, mert azt mondod, hogy nem vékony a lábad )

És azt a hájt kell időlegesen némi izommal " keverni ", mert az izom elégeti a zsirt. És neked most az nem tetszik, hogy pillanatnyilag a lábad hájas is és izmos is és igy még nagyobbnak tűnik, mint eddig volt, de ez csak időleges ! Amikor elég a háj akkor a lábad is vékony lesz, mert az izom nem nagyobbit, ne hülyéskedj már ! ( főleg nem lánynál )

2010. máj. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És hogyan égessem le a zsírt róla?
2010. máj. 1. 12:24
 8/9 anonim ***** válasza:

12:20 vagyok


Hát úgy, ahogy gondolom már nekifogtál : ússzál, táncolj, aerobikozz, a lényeg, hogy mozogj , de csak semmi súlyzós gyakorlat ! Az ugyanis nem olyan hatékony zsirégetésre, viszont bármilyen sport kiváló. Nincs nagy titok, az az igazság, vehetsz akármilyen krémeket, mehetsz akármilyen masszázsra, ehetsz akármilyen csodabogyókat, de az egyetlen igazi titok az a sport. És akkor elmagyarázom mi történik, amikor kerékpározol például ( de ez érvényes bármilyen mozgásra is ):


Mivel aktiv vagy a tested is ráhangolódik a mozgásra. Kisebb nagyobb nehézségekkel sikerül naponta mozognod ( mert bizony napi 30 perc sport minimum feltétlenül ) és ez igy megy kb 6-7 napig. Ekkor a tested észreveszi ( mert a tested lassabban kapcsol ), hogy ' hoppá, ez a lány nagyon aktiv és minden nap mozog, bizonyára erősitenem kell némely helyeken, hogy könnyebben mozoghasson '. És ekkor történik meg, hogy a tested egy " következő szint "- re lép, a 7. napon azért már te is érzed a változást és észreveszed, hogy izmosabb vagy, erősebb és jobban birod. És ez folytatódik, a 20. napon már ennél is erősebbnek érzed magad, a tested folyamatosan fejlődik, épiti az izmot, hiszen gondolj bele, hogy a testednek sem jó, hogy hájasan mozog ( ugyanis ezért van ez, hogy a kövér embereknek szinte fáj is a mozgás, normál alkat esetén már nem fájdalom, de azért némi megterhelés )


És amint leirtam, a tested erősödik, ezt te izomként veszed észre. Na igy alakul az izom. Az izom pedig ( kialakulva lészen ) elkezdi égetni a zsirt. Ezt Ő teszi, az izom, ez a szuper az izomban. Még akkor is égeti a zsirt, amikor alszol. És minnél több izmod van annál hamarabb ég el a zsir. Amikor zsir helyett már nagy részben csak izom marad akkor vagyunk szép karcsúak és fittek. Az izom NEM kövérit, ezt verd ki a fejedből, mert kifognak röhögni.


Remélem mostmár tiszta a helyzet, vagy még mindig nem ? :-)

2010. máj. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De, nagyon köszönöm szépen. :)
2010. máj. 1. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!