Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit hízhatok vissza egy...

Mennyit hízhatok vissza egy ilyen félrelépés után?

Figyelt kérdés
2 rántott sajt (ilyen háromszög alakú) és két szelet husi, az egyik valami különleges rántású volt, a másik pedig mandulában meghempergetve. Ezután még 4 gombóc fagyi. Ballagás volt és úgy gondoltam ezt most megengedem magamnak. Csak érdekelne, hogy mekkora hibát vétettem ezzel, mert ugye egyik sem valami fogyókúrás étel, de ma már nem fogok enni. Gondolom ez tuti van olyan 2000kcal körül. Még este elmegyek futni olyan 40 percet.
2010. máj. 1. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
fogyózol? máskor mit és mennyit eszel?
2010. máj. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Fogyózom. Reggelizni nem szoktam. Ebédre főzeléket vagy valamilyen zöldséges salátát eszem vacsira alma vagy joghurt vagy ismét valamilyen zöldség. Ritkán szoktam húst enni, ez is kivételes alkalom volt. Minden nap tornázom.

Igazából csak erre a mai adagomra lettem volna kíváncsi.

2010. máj. 1. 18:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy adag kajától nem fogsz kilókat visszahízni, ne hülyéskedj már!
2010. máj. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
reggelizni pedig kell!
2010. máj. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

magyarul:


reggeli: nincs

ebéd: főzelék vagy saláta

vacsi alma vagy joghurt vagy zöldség


ma meg végre ettél normálisan.....

2010. máj. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ja, amúgy a 2000 kcal helyett ettél vagy 800-at a húsi+sajt+fagyi kombinációddal, más napokon meg ennél is jobban éhezel
2010. máj. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem nem nevezhető normális kajának amiket ettem ma.
2010. máj. 1. 18:53
 8/8 anonim ***** válasza:
de az a normális kaja...attól, hogy éhezel nem fogsz jól kinézni, hús + sajt - ezt hívják egészséges étrendnek, pláne, ha saláta is ment mellé.... és egy kiegyensúlyozott táplálkozásba néha belefér 4 gombóc fagylalt is. Sport + normális, rendszeres, egészséges, kiegyensúlyozott étrend a karcsúság "titka" , nem a koplalás
2010. máj. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!