Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az eletmodvaltas olyan mint a...

Az eletmodvaltas olyan mint a dohanyzasrol es italrol valo leszokas?

Figyelt kérdés
Nalam sajnos igen.95kg.vagyok,el szeretnem kezdeni de sajnos keves az ambicio bennem.Akniek vegul sikerult,hogy kezdte el?Csak olyanok valaszat varom akik hasonlo helyzetben voltak-vannak,mert tanacsot egy kivulallo konnyen ad...Ne iteljen el senki,de nem gondoltam volna hogy ez ilyen nehez lesz.Az elejen a pajzsmirigy alulmukodesemre fogtam,de azt gyogyszeresen rendben tartom,aztan jott a terhesseg es a szoptatas,akkor megint elengedtem magam.Allandoan kinlodok hogy majd holnaptol minden magvaltozik de aztan fozok a tobbieknek egy jo toltottkaposztat,vagy jon a het vege,hogy ennek en csak csirkemellet amikor van jo kis rantott hus,meg ebed utan egy sor?STB,STB-SEGITSEG!!!!!!!!
2010. máj. 2. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
ha le akarnál igazán fogyni akkor tennél érte. voltam túlsúlyos tudom milyen az. de eldöntöttem, hogy jó nő leszek és lefogytam, életmódváltással és sporttal. és nem volt nehéz. néha van hogy meg kell állni dolgokat. a párom szinte napi szinten eszik chipset és csokikat (ő vékony és nem hízik) én főzök neki rendesen. tehát rántott húst , tésztákat ilyesmit. én magamnak sosem rántom ki a husit csak simán kisütöm és zöldségekkel eszem. isteni finom úgy is. magamnak csinálok, zabkorpás sütit édesítővel, nem használok fehér lisztet. szinte mindent meg lehet oldani úgy hogy sosem éhezek, finomakat eszek, csak kevésbé hízlaló kiadásban. napi 5-6 kis adagot eszek, sok folyadékot iszok, és naponta mozgok 40 percet minimum. vékony vagyok és jól érzem magam. csak rajtad múlik hogy akarsz e fogyni. ha igen teszel érte.
2010. máj. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
semmi baj a töltött káposztával, rántott hússal és a sörrel, egyed nyugodtan, csak miután megszedted a tányérodat, rakd vissza az egyharmadát annak, amit kiszedtél ....egyél több zöldséget és gyümölcsöt....és a legfontosabb, menj sportolni, úszás, kerékpározás...később futás, ha edzettebb és kevesebb kilogramm leszel
2010. máj. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én túlsúlyos voltam és dohányoztam. Most heti 5x sportolok, helyesen étkezem naponta többször, figyelek a fehérje, szénhidrát, vitamin és ásványi anyag bevitelemre, és jól érzem magam a bőrömben. Igazából az első 3-4 nap kemény, azt kell túlélni. Utána a cigi sem fog kelleni, valamit ahogy látod a változást a tükörben, nem is akarsz máshogy étkezni. Én nem is értem régi önmagam most visszanézve, hogy voltam képes annyi szemetet megenni. Akaraterő kell hozzá, ha képes vagy rá, ez az életmód nagyon sokat fog változtatni nem csak a külsődön, hanem a belsődön is. Magabiztosabb leszel, tudatos mindenben, és ez a határozottság, akaraterő át fog ragadni az élet minden területére. Ide meg visszajárok röhögni a sok 90 napos barmon. 3-4 napra szedd össze magad, és az egész életed rendbejön! Mérlegelj...
2010. máj. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!