Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért fogyok még tovább?

Miért fogyok még tovább?

Figyelt kérdés

Nem sportolok semmit jelenleg. Elsősorban kalóriaszámlálással fogytam le 20 kg-t. Már kb 2-3 hónapja abbahagytam a számolást, normálisan eszem, nagyjából úgy, mint előtte, kivéve, hogy nem iszom cukros üdítőket, meg nem zabálok csipszet.

Viszont az elmúlt 1 hónapban is lement 1 kg... Pedig vannak olyan napok, amikor kifejezetten úgy érzem, hogy na most sokat ettem, és nem kellett volna.


2016. dec. 15. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
mert ugyanugy keves kaloriat viszel be mint korabban.
2016. dec. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A fogyás alatt felgyorsult anyagcsere egy darabig még megoldja.


Viszont ha visszatértél ahhoz az életmódhoz, amivel elhíztál, akkor előbb vagy utóbb ez újra bekövetkezik majd. Most kéne még kialakítanod az egészséges, kiegyensúlyozott étrendet és életmódot, amíg nem ugrott vissza 10-15-20 kiló.

2016. dec. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1 kg nem fogyás.

Ennyit egy nap alatt is változik a súly +/-.

2016. dec. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1-2 kiló még nem feltétlenül igazi fogyás, de persze elképzelhető, hogy túl keveset eszel. Az, hogy alaposan jóllaksz, nem jelenti azt, hogy ne lehetnél deficitben.
2016. dec. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

160 CM vagyok és jelenleg 54 kg

Nem számolom, de a korábbi kalóriaszámolási tapasztalataim alapján kb 2000 kalóriát eszem egy nap

Nem zabálok, nem is bírok annyit enni már, mint régen. Szerintem ez egy teljesen normális mennyiségű étel, és egy szóval nem írtam, hogy visszatértem ahhoz, amitől elhíztam

És amúgy mindig ugyanakkor mérem magam, reggel nagy wc után, de evés előtt. Így sosem volt 1-2 kg ingadozás.

2016. dec. 15. 13:46
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem baj, akkor is lehet 1-2 kiló ingadozás. Nekem általában semekkora nincs, a ciklusom sem befolyásol a világon semmit, de néha azért megtörténik az ilyen.


2000 kcal mellett nem hiszem, hogy fogysz, hacsak nem mozogsz sokat.

2016. dec. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kakiltál sokat? :) Nem ittál kevesebbet?
2016. dec. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy jártam. Fogyóztam kalóriaszámítással még el nem értem a 60kg-ot utána abbahagytam, iszok light üdítőket eszek, normálisan, de továbbra is fogytam. Nem olyan ütemben, mint korábban, de mennek le továbbra is a kilók. Most 56 vagyok, de már eszek csokit, meg sütit mindent, de így is tartom a súlyom simán. Előtte ha csak ránéztem ezekre már akkor híztam.
2016. dec. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!