Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 160 cm vagyok és 45-47 között...

160 cm vagyok és 45-47 között mozog a súlyom. Ez elvileg normális, mégis eléggé meglátszik a hasamon. Mivel tudnék fogyni a hasamról? Azt szeretném ha lapos lenne, mint régebben, de azt hallottam ahoz nem elég az edzés:S L/17

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 15:36
1 2
 11/17 anonim válasza:
a has eltüntetéséhez viszont valóban sport kell, nem koplalás.
2010. máj. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Épp ezaz,h nem akarok koplalni,sem fogyózni,mert imádok enni.Csak suli miatt mindig későn tudok csak rendesen enni:S
2010. máj. 2. 17:19
 13/17 anonim válasza:
Nem lehet hogy csak túl sovány van a hasad viszont csak ehhez képest túl nagy? Akkor szerintem 2 lehetőség van vagy hozzáhízól a hasdhoz hogy arányos legyen, vagy sport.
2010. máj. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
16:49 igen, ezért írtuk, hogy sovány
2010. máj. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
17:54 vagy sport mellett izmosodik kicsit és eszik rendesen
2010. máj. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

a kérdezőnek: [link]

persze ugye a bmi nem teljesen pontos, de az tuti, hogy 5-8 kg még bőven elférne rajtad - legjobb, ha ezt sportolással szeded fel

2010. máj. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Megértelek,én 173 cm voltam és 55 kiló a hasam mégsem volt lapos,nekem a rendszeres étkezés és a sport segített.

Sportnál legfőképpen hasizom erősítő módszerek,gyakorlatok,és rendszeres edzés és figyelj a RENDSZERES az étkezésre!!!Rendszeresen egyél,inkább az átlagostól egy kicsit kevesebb kalóriájú ételeket fogyassz.Próbálj meg naponta 4-5x enni ,reggeli a legfontosabb,ha éhes vagy még a délelőtt folyamán akkor valami tízórait egyél,de abból ne sokat,majd ebédre ne túl zsíros ételeket,uzsit ,én de annyira a vacsit nem javaslom,de ha általában vacsorázol,akkor 6 óra előtt,és lehetőleg ne főtt ételt,de NE koplalj semmi szín alatt.Azzal végül az ellenkező hatást fogod elérni.

2010. máj. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!