Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék fogyni? Egy...

Hogyan tudnék fogyni? Egy csomó mindent kipróbáltam már de soha nem fogytam.

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném végre elérni az álmaim súlyát. Most 74kg vagyok és ezt leszeretném hogy menjen 60-64kg-ra. Sok fajta diétát kipróbáltam de egyik sem vált be. Tudnátok ötleteket adni. 15/L

2016. dec. 15. 22:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez bizonyára elkerűlte a figyelmedet:


[link]


Jó olvasgatást!

2016. dec. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mégis mit próbáltál? A kalóriadeficitnek hatnia kell, persze koplalás nélkül s lehetőleg mozgással s jó étrenddel, hogy az egészségnek is adjunk.

Én mindig fogytam, ha elég keveset ettem s azt hiszem, ez természetes is, bár van, akinek kicsit trükkösebb s ez-az bekavarhat. Hogy mivel érjük el a deficitet jóllakottan s élvezetesen, az már egy más kérdés és sokféle, egyéni válasz van rá.

2016. dec. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbáltad... aztán abbahagytad. Hát úgy sajnos semmi módszer nem működik. Végig kell csinálni, amíg el nem éred azt a tükörképet, amit szivesen nézegetsz.
2016. dec. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sok diétát végig csináltam és tényleg nem fogytam semmit. De ezek a diéták mellett sportolok és rendszeresen mozgok. Lehet hogy valami miatt nem tudok fogyni?
2016. dec. 15. 23:14
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

De milyen diétát? Nem hinném, hogy fényből élő csodalény volnál, bocs.

Hogy adjunk ötletet, ha nem tudjuk, mi nem hatott? Bár a lényeget korábban leírtam, jó étrend, mozgás, normális kalóriadeficit. Unalmas lehet, de ez a jó módszer.

2016. dec. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
3-4 hónapos diéták amikben megvan szabva hogy mit lehet enni. Amiket meg leirtál, hogy sport, jó étrend, normális kalóriadefecit ezek mind megcsináltam.
2016. dec. 15. 23:36
 7/11 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, mi a jó kalóriadeficit számodra? Ezt csak kitapasztalni lehet, a fogyás által, hiszen nem számítható.

Ezzel lehet a gond, mert 3-4 hónap az azért igen hosszú idő. Én nem is csináltam volna tovább ugyanúgy, ha hetekig semmi, hisz akkor nem működik.

2016. dec. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Illetve ha tényleg nagyon keveset ettél, mondjuk 1200-1400 kcal és semmi, akkor (ha nincs valami épeszű ok, hogy miért lehet ennyire bitang lassú az anyagcseréd) jön a kivizsgálás, mert ez nem normális, de tudjuk, hogy azért előfordul.
2016. dec. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nem bántásból-és most főleg magamból indulok ki..-DE nem lehet hogy te is abban a hibába ettél,hogy azért itt-ott mégis csipegettél (mert sok kicsi sokra megy sajnos) én is hónapokig diétáztam mindenféle értenddel-és magamnak sem vallottam be hogy előfordulták "bűnözések"- és bár hízni nem híztam de nem is fogytam,pedig úgy éreztem mindent megtettem.

Aztán elegem lett. eldöntöttem hogy ez így nem jó. el kezdtem futni,és tényleg odafigyelni az étkezésre. azóta 2 év után tényleg elkezdtem fogyni.igaz hogy nagyon lassan mert csak heti fél kiló megy le.de legalább beindult.

2016. dec. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Lehet hogy valami miatt nem tudok fogyni?"


Kizart. Egyszeruen tul sok kaloriat ettel.


A dieta tok egyszeru, kevesebb energiat (kaloriat) kell bevinned mint amennyit elhasznalsz.

2016. dec. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!