Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyhatnék le 5 kg-t?

Hogy fogyhatnék le 5 kg-t?

Figyelt kérdés
Le szeretnék fogyni 5 kg -t mert az elmúlt napokban vettem észre ,vagyis ráálltam a mérlegre mert furcsa volt valami... Amikor rájöttem hogy felszedtem 5 kg-t! Tudom hogy nem olyan sok de hogyan tudnám leadni?
2016. dec. 22. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Mégis, mit tippelsz? Mozogj többet, egyél kevesebbet.
2016. dec. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lipton. ***** válasza:

Diétával, szálkásító diéta, nézz utánna!

Lényege az, hogy kerüld a zsíros, cukros ételeket.

Fogyassz lassan felszívódó szénhidrátokat, fehérjét, tojás, marha, csirke, pukyka húsokat, illetve hal.

Teljeskiörlésű kenyér, rizs, durum tészta, pufi rizs, zab, ez a szénhidrát része.

Telítetlen zsírsavak!

Sok zöldség.

Napi 6-7 étkezés, arányosan elosztva.

+valami mozgás sem árt.

2016. dec. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. dec. 22. 18:43
 4/6 anonim válasza:
11%
Az almaecetet érdemes lehet kipróbálni, én is alkalmazom időnként. Minden étkezés előtt meg kell inni egy pohár vizet, amibe két evőkanál almaecetet raksz. Ez serkenti az anyagcserét, csökkenti az étvágyat és beindítja a fogyást.
2016. dec. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. dec. 22. 19:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Kalóriadeficit, jó étrend, mozgás. Egyáltalán nem kell sokszor enni vagy nem zsírosan, ez mind választás, illetve annak kérdése, hogy az adott embernek mi esik jól s mi egészséges. Ha nekem a zsírra alapozó napi egy evés, akkor úgy fogyok le, nyilván. Nem rossz dolog a tipikus, már bizonyított módszerekből sem kiindulni, ha nincs jobb ötleted, de ne erőltesd magadra, ha nem illik hozzád.
2016. dec. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!