Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nincs időm mozogni, így...

Nincs időm mozogni, így hogyan fogyhatnék le?

Figyelt kérdés
Olyan sok dolgom van hétköznap, hogy örülök, ha élek, így szinte szendvicseken és bolti kajákon élek, valamilyen mozgásformát beiktatni szinte képtelenség lenne, csak hétvégenként van egy kis időm, de ez kevés. 166 cm vagyok és 89 kg, 18 éves lány. Mindenki 75-77 kg-nak néz, mert egyenlően oszlik el rajtam és szinte tökéletes homokóra alakom van, de egy 20 kg-tól akkor is meg kell szabadulnom! Hogyan csinálhatnám? Majdnem 60 km-re járok suliba minden nap, hajnalban indulok és este érek haza, idén érettségizem, nagyon nagyon sokat tanulok, és mellette dolgozok is.

2016. nov. 19. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lefogyni diétával lehet.Az étkezésen kellene változtatnod,ha már az edzést nem is sikerül beiktatni a hétköznapokba.
2016. nov. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az étkezésnek sokkal nagyobb jelentősége van a fogyásban, mint a mozgásnak.

Egyébként ha most nem mozogsz és rendszeresen mozognál hétvégén már az is jó lenne.

Az étkezéseket tervezd meg. Vigyél magaddal suliba, nem kell mindig bolti kaját venni.

2016. nov. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló felesleggel (ez persze csak tipp, de tegyük fel, hogy normál kis izomzatod van) tizensok kilót mozgás nélkül fogytam, bár ezt senkinek sem ajánlom és én sem így akartam. Hétvégén azért mozogj, kell az az embernek.


A bolti kaják sem egyformák, de egy darab húst vagy pár tojást megsütni, megfőzni sem nagy idő és előre is lehet napokra.

Az étrend a döntő, nemcsak a mennyiség, a minőség is fontos. Fogyni rossz ételekkel is lehet, de általában nehezebb és sokkal egészségtelenebb.

2016. nov. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
nem akarlak megsérteni de 18 évesen 90 kg egy lánynak az nagyon sok :) úgyhogy szedd össze magad
2016. nov. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A kajáddal van a legnagyobb gond. A mozgás csak egy plusz. Ilyen étkezéssel ami neked van, mozgás sem segítene, annyira rosszul eszel.
2016. nov. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

"Mindenki 75-77 kg-nak néz"


Mindenki 120 kilonak nez, csak udvariasak.

2016. nov. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

Azért vagy ekkora, mert csak a kifogásokat keresed, ahelyett, hogy tennél valamit.


Hogy ilyen fiatalon ekkora vagy, nem jó jel. Nagy az esélyed arra, ha nem tersz a jó útra, akkor mindig is dagi maradsz, vagy még nagyobb leszel. Hogy tudsz jó útra térni? Feledd el a kifogásokat és kezdj el az egészségedért dolgozni most.


Tervezés még az etrended, és hogy mikor tudsz mozogni. Ha máskor nem, hát hajnalban, mielőtt a buszra szállsz. Tudod milyen jó érzés lesz úgy felszállni, hogy már tettél valamit magadert aznap?


Én hasonló cipőben voltam 18 évesen, arra vártam, hogy majd egy csoda diétával majd szépen lefogyok. Sosem sikerült. 10 evvel később kezdtem csak el rendszeresen sportolni, és láss csodát, sikerült, végre nem úgy nézek ki, mint egy bálna.

2016. nov. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A tanulásban is segítene egy egészségesebb étrend. Anyukáddal nem tudod megbeszélni, hogy segítsen neked? Pl. szendvics helyett reggelire egy adag feldarabolt zöldséget és főtt tojást összekészíteni reggelire, uzsonnára gyümölcsöket, estére, mire hazaérsz, egy kis húst vagy májat párolt zöldségekkel... Ha a suliban ebédelsz, a tésztás-krumplis-cukros ételekből minél kevesebbet ennél, de meg ha meg is eszel mindent, mert éhes vagy és az az ebéd, akkor is a többi étkezésed rendben lenne, több vitaminhoz, rosthoz jutnál. Hétvégén pedig valami egészségesebb ebéd, és egy kis mozgás... Ez így hatásos lehetne.
2016. nov. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is végzős vagyok, és napi 4—5 órát utázom, eddig 10 kilót fogytam :) ahova jársz suliba ugorj be egy konditerembe 1 órára, otthon pedig vannak pár perces kaják amit megcsinálsz és viszel magaddal másnap, de ha már annyira bolti kaja akkor joghurt, rozskifli, sonka, gyümölcs stb. Én is sokáig kerestem kifogásokat, aztán rájöttem hogy igenis van rá időm :) mozgás nélkül max plöttyedt és undorító leszel, annak semmi értelme. Hajrá ;)
2016. dec. 15. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!