Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki nem hisz Norbi Update-jébe...

Aki nem hisz Norbi Update-jében, az miért nem? Miért szidjátok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 10:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%

Minden ember szervezete más és más ezért nem lehet olyan általános dolgokat megállapítani, hogy "ha X idő után nem eszel Y tápláléktípust, akkor tuti, hogy fogysz".

Egy dolog egységes mindenkiben, az pedig az, hogy energiával működünk, nagyjából megbecsülhető, hogy ki mennyivel és az energiamegmaradás törvénye alapján ha a becsült értéknél többet viszünk be az tárolódni fog és hízunk, ha kevesebbet, akkor tartalékot kell használni és fogyunk.

Az egyetlen igazán hatékony fogyókúrás módszer tehát a kalóriaszámlálás és az összes többi vércsoportos, tápanyagtípusos, 90napos alapja is a kalóriaszámlálás csak nem tudatos és belevisznek valami más idiótaságot is, hogy jobban el lehessen adni.

2010. máj. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
37%

mert tudománytalan, logikátlan (hacsak az nem logika, hogy amin nincs update jel az 4-es kategória, amin van az 1-es), hosszú távon egészségtelen....


azért szeretném majd látni norbibát, amikor egyre többen lesznek az amúgy is hajlamosak közül cukorbetegek a hülye diétája miatt

2010. máj. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
:o Miért lesznek cukorbetegek?
2010. máj. 3. 10:51
 4/19 anonim ***** válasza:
37%
Azért mert egyszerűen nem bírom a Norbi fejét a stílusát a feleségéről ne is beszéljünk....valakit mindig fel akarnak jelenteni valakivel pereskedni.Mert őket mindig mindenki bántja vajon miért??Lehet h nem ilyen választ vártál de nekem ezért nem hiteles és nem hiszek benne.
2010. máj. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én alkalmaztam már az update módszert mindig segített leadni néhány kilót. A károgókkal meg nem foglalkozom, ennyi erővel minden amit megeszel vagy nem eszel meg káros.
2010. máj. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
"Miért lesznek cukorbetegek?" nem megfelelő szénhidrátbevitel és nem megfelelő elosztás (reggel eheted délután nem)
2010. máj. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

nem tartom hihetőnek, bár a tornájával sikerült leadnom 13 kg-ot, és a saját diétámmal, nem az övével.

nem csak arra kell figyelned mit eszel, hanem hogy M-O-Z-O-G-J

2010. máj. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Attól még senki nem lett cukorbeteg, hogy nem vitt be "elég" szénhidrátot. Sokkal inkább a cukorzabálás okozza (ha valakinek hajlama van), valamint az, hogy 2 hétig koplal valaki (lásd: hogy fogyhatnék 2 hét alatt 30 kilót, hogy utána újra zabálhassak), utána meg visszamenőleg magába tömi az elmaradást, olyan éhes.


Norbi semmi újat nem talált ki, kivéve a jó drága update szarokat, de ha elolvassátok az első könyvét, abból simán kiderül (ő maga írja le - csak gondolom, közben rájött, mekkora biznisz), hogy ezekre semmi szükség, hagyományos alapanyagokból meg tudod főzni magadnak a normális, egészséges, kiegyensúlyozott kajákat. Ezek nem kötelező megvenni. És azt sem gondolnám, hogy bármivel rosszabbak, mint a gyorskaja.


Én fogytam 2-3 éve a módszerrel fél év alatt 7 kilót, nem híztam vissza, és egyelenegy norbis cuccot nem vettem meg, csak 1 db könyvet. Kalóriát számolgatni se időm, se türelmem, attól be lehet csavarodni hosszú távon. Alapvetően tudom, mikből lehet sokat enni, mi nem hízlal (alapvetően úgyis ezek az egészséges cuccok), azt nagy tételben tömöm magamba (zölségek, gyümölcsök), a cukorral meg vigyázok, de nem kerülök lelki válságba egy születésnapi torta láttán.

2010. máj. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

11:29 a kalóriaszámolás nálam annyiból állt, hogy egyszer kábé 1 óra alatt bemagoltam a fontosabb kajákat, amiket gyakran eszek aztán ha valami olyat ettem, amit nem tudtam megpróbáltam felülről becsülni, ha valami számomra ismeretlen kalóriatartalmú kajába 3-4szer belefutottam akkor megnéztem, mennyi van benne.

Napközben olyan 4-5ször ettem, szóval nm volt olyan nehéz reggeli után megjegyezni, hogy "kábé 250 kalóriánál tartok", tízórai után, hogy "kábé 500", ebéd uán, hogy "kábé 1000", uzsonnal után, hogy "kábé 1300" és akkor tudtam, hogy vacsorára 1-2 alma fog beférni.

Aki ettől becsavarodik az szerintem túl precíz akar lenni. A kalóriaszámlálás gyakorlatilag ugyan az, mint amit Te írsz, csak egy picit módszeresebb, nem csak azt mondom, hogy "ebből sokat ehetek abból meg keveset", hanem azzal is tisztában vagyok, hogy mennyire sokat/keveset.

2010. máj. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

A tornája jó , de csak azért, mert mozgás xP

Igazából a torna nem lehet rossz, ebbe van szerencséje Norbinak, valaki megcsinál egy fitnesz DVD-t, az nehezen lehet hatástalan, mivel a mozgás bármilyen formában is, de hasznos !


Az Update-járól őszintén nem tudok semmit, én eddig azt hittem, hogy azokról a proteintartalmú kiflikről és csökkentett cukortartalmú sütikről van szó, de hogy délután nem lehet enni azt nemtudtam és most, hogy tudom egy szavam van rá : BAROMSÁG !

2010. máj. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!