Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyizósok, anorexiások...

Fogyizósok, anorexiások vannak itt? Vagy akik bingelnek-nek és anorexiások?

Figyelt kérdés

Régen anorexiás voltam, 2010 őszén kezdődött amikor fogyizni kezdtem. Lefogytam 25 kg-ot sőt többet.


Aztán tovább folytam, de elkezdtem hánytatni magam. Valamikor régen 1-1,5 hetenként csináltam csak vagy 1 havonta 1X.


Az utóbbi két hétben megváltozott. de igazából november 17-e óta sz**r vagy november 16.-a óta; nem tudom pontosan.


Visszaköltöztem vidékre, a családhoz. Előtte egyedül laktam egy albérletben, mert egyetemre jártam.


Tökre elhanyagoltam a sulit; egy csomó pénzt utaltattam a szüleimmel. Korrepetáltam suli mellett, úgy kerestem pénzt.

Nem voltak barátaim pesten, a suli is tök felesleges volt...

szerintem.. vagyis nem volt felesleges. Csak elkezdtem egyre kevesebbet bejárni.


Unalomból csináltam a hánytatást.

Most hogy visszaköltöztem a családhoz sok kaja van itt és nehéz kontrollálni..


ti hogy kontrolláljátok?

Nincsen sok barátom, dolgozni szeretnék és több ember közé menni. Kell egy fizetés meg hogy csapatban legyek de karácsony előtt nem tudom alkalmaznak-e. Egy csomó helyre elküldtem az önéletrajzom...


szeretnék egy barátot vagy szerelmet később..

tökre kitágítottam a gyomrom a ikúrt ló__f_sz bingekkel, szeretnék nyugit.


A családomtól is sok kaját vettem...


szeretnék már más emberek közt lenni, hogy új hatások érjenek. nagyon szeretnék csapatban dolgozni.

Meg régebben voltak terveim.. hogy erre utazom el meg nyaralások meg minden.. koncertek..


facebookozni is alig facebookoztam pl 2 hete..

tökre meguntam a kajákat ..


hogy motiváljam magam?


2016. dec. 23. 20:23
 1/6 A kérdező kommentje:

Hogy motiváljam magam, hogy ne csináljam?


Mit tegyek a családdal?

2016. dec. 23. 20:23
 2/6 A kérdező kommentje:

Régen tökre sokat fotóztam, meg szerettem fotózni..


meg érdekeltek más dolgok. Marketing, suli.. szeretnék még fogyni kb. 1,5 kg-ot


meg szeretnék dolgozni mert ott is sok kalóriát égetnék. Télen hideg van.. meleg helyen szeretnék lenni.


segítsetek!

2016. dec. 23. 20:26
 3/6 anonim válasza:
65%
Jelenleg hány kg vagy?
2016. dec. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
irj privit sorstars
2016. dec. 24. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Nem rossz indulatból mondom, de szerintem jót tenne, ha elbeszélgetnél egy pszichológussal.
2016. dec. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. dec. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!