Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2hét zabálás ebben a karácsony...

2hét zabálás ebben a karácsonyi is alatt 4kg hízás. Ez tartós? Többi lent.

Figyelt kérdés
17/L 168cm vagyok 5hónap alatt adtam le 15kg így lettem 53kg szigorú diéta es folyamatos edzes mellett.Ketsegbe vagyok esve 2hete csak eszek es ez 4kg hizashoz vezetett.Teli szuneti unalmakbol.Ma ujra elkezdtem az ezdest es a dietat bar mar mindenbol eszek nem szigoru a dieta.Ez mennyi ido alatt mehet le? Napi 2liter viz mellett es mindennap nagy wc utan mertem magam.Most vagyok 68kg
2016. dec. 27. 14:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Leginkàbb süteményt ettem szoval csupa szenhidrat tartalmu etelek.Mennyi ido alatt megy le 4kg?
2016. dec. 27. 14:18
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
1 hét 1 kg minúsz szóval 4 hét ha tartósan akarod
2016. dec. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, miért vagy kétségbe esve, ha zabálsz, akkor azt te magad csinálod. Ha annyira fontos a súlyod (vagy akár csak az egészséged), egyél normálisan. Nem akarok hipokrita lenni, én szinte mindig túleszem magam, de elfogadom a következményeit, s ha nem tetszik, változtatok.


Nem tudhatom, mennyit híztál, hiszen azt sem tudom, mennyit ettél. Ha napi 2000 kcal pluszod volt, az elvben akár okozhatott ennyi hízást, amennyiben sikerült hasznosulnia. Kisebb többlettel fizikai képtelenség elérni.

De bizonyára jött föl víz, salakanyag is. Ha pár napig szolidan eszel s akkor méred magad, az informatívabb lesz.


Ha elég keményen csinálod, heti fél-1 kilót fogyhatsz, a keménység nem azt jelenti, hogy annak is érzed, csak hogy rendes deficitet tartasz. Pompásan jóllakva finom ételekkel is lehet tempósan fogyni, még nagyevőknek is, mozgás és étrend kérdése (bár az elvi lehetőség és a gyakorlat sokunknál erősen eltér :) benne van a psziché is, sajna :)).


De miért is akarod tudni előre, mi lesz? Amit úgysem lehet.

Tedd meg, ami tőled telik s valamikor eléred a célod. De a fél-1 kiló az egy jó tempó, többet nemigen várhatsz.

2016. dec. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!