Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől lehet az hogy mindenki...

Mitől lehet az hogy mindenki egy 15-20 kilóval kevesebbnek tippel mint amennyi vagyok?

Figyelt kérdés
180 cm hez vagyok 85 kiló.Teljesen ismeretlen emberek mondják rám hogy 65-70 kiló vagyok max. Ez mitől van mikor igazából nem is? Amúgy nyilván nem vagyok teljesen megelégedve magammal mert van egy kicsi hasam és összeérnek a combjaim....de nem igazán narancsbőrös vagy ilyesmi... Próbáltam sporttal ledolgozni de akármennyit is sportoltam a 82 volt a legkisebb súly amit elértem...és már akkor is megjegyezték hogy mennyit fogytam...ez engem már nagyon idegesít...Mi lehet bennem ami ilyen nehéz? Vagy mitől van ez?

2016. dec. 27. 21:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Lehet izmosabb vagy, esetleg eloszlik a felesleg és előnyösen öltözködsz vagy csak jóindulatuak az ismerőseid.
2016. dec. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

180centihez a 60kg a vékony csontú, filigrán nő, 70kg a normális karcsú. A testzsír-százalék és az eloszlás számít leginkább, attól függ, hogyan nézel ki, a testtömeg csak egy szám, amiben minden benne van.


Más súlyát megtippelni nagyon nehéz, a másik mindig saját magához mér.

2016. dec. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Szerencse és genetika. Valószínűleg a súlyod főleg izomból áll. és olyan az alakod .
2016. dec. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha ennyi kilósan izmos lenne azt észre venné magán, főleg hogy ahhoz ilyen magasság súly aránnyal évekig kéne konditerembe járni. Akkor meg nem kérdezte volna itt meg, ha ez lenne a helyzet.
2016. dec. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Az emberek nem tudják mennyi az a 60kg vagy mennyi az a 80kg. Pláne egy 50kilós embernek fogalma sincsen hogy mi számít sok kilónak ezért azt hiszik hogy kb 60lehetsz. Nekem is mindig alá tippelnek de ez nem azért van mert vékonyabbnak tűnsz hanem mert nem tudják belőni. Ha odaállnál egy másik hasonló súlyú csaj mellé ugyan annyira tűnnél dagadtnak vagy soványnak mint az
2016. dec. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!