Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hatásos fogyókúra? Irnatok...

Hatásos fogyókúra? Irnatok egyet? Lehetőleg gyorsat?

Figyelt kérdés
Valaki itt írna nekem egy normális étrendet és gyakorlatokat? A futason kívül minden lehet,mert nem olyan kornyeken lakom. 175cm és 70kg:( ja és fiú, NEM férfi.
2017. jan. 1. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne egyél, garantálom, gyorsan fogyni fogsz :D
2017. jan. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2017. jan. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én olyan 1500 kalóriás étrendre váltottam, ez bevált, de ne menj szerintem 1700 fölé vagy 1300 alá. Reggelire sonkás szendvics teljes kiőrlésű kenyérrel (alacsony zsírtartalmű margarinnal, pl: Delma szendvics), később ha evéd előtt éhes leszel natúr joghurtba dobj gyümölcsöt, én mondjuk rühellem a natúrt ezért görög joghurtot szoktam vagy light jogobellát, és kevés műzlit szórok bele, vagy ha engedi a kalóriám akkor egy teljes kiőrlésű kiflit. Ebédre ajánlom a párolt zöldséget csirkemellel, alig van benne kalória,és nagyon finom, laktat. Uzsonnára szintén mehet a joghurtos dolog, esetleg gyümölcs, ha uzsi előtt edzel akkor esetleg egy fehérjeturmix, engem laktatni szokott, de nem baj ha megeszel mellé egy gyümölcsöt is, vacsorára pedig ugyanúgy csirke zöldséggel. Amit még tudok ajánlani főtt kajákhoz az csirkemáj, marhahús, csirkehúsok bőr nélkül, köretként saláták de az öntetet hagyd el, max joghurt (vagy ugye mivel én utálom tejföllel szoktam ha belefér, vagy több vízzel csinálom a csirkét hogy 'szószósabb' vagy milyen legyen :D), rizs, esetleg teljes kiőrlésű tészta, de ezt inkább próbáld elhagyni, bulgur stb. Mozgásnak kezdetnek jó lenne heti 3 edzés. Én konditermet javasolok,ha kicsit messze van sem akkora baj, a séta csak plusz, vagy mehetsz odáig biciklivel. Ha esetleg nincs rá lehetőséged akkor biciklit ajánlom, bár írtad futás nem jó, nem tudom a biciklizés az e. Emellett otthon erősítés, hasprés, fekvőtámasz, guggolás, ezeket netről meg tudod nézni mik vannak. Lényeg hogy nem az erzsítéstől fogy. Azzal csak izmot növelsz a szír alatt. Fogyni tudsz edzőterembe ellipszissel, biciklivel, futógéppel, taposóval, szóval erre fektesd a hangsúlyt. Jah és sok fehérjét fogyassz, mert különben izomból is fogyhatsz, az pedig nem szép látvány :) ajánlok vitamint is szedni, valamint én krómot kezdtem (nem kívánom úgy az édességet és gyorsítja az anyagcserét,1500 Ft/2 hónap), edzés előtt pedig l-carnitinet szoktam, jobban birom az edzést, izzaszt, és mozgással kiegészétve segíti a zsírégetést. Nem rég kezdtem én is (ősszel kezdtem a diétát, 2 hónapja az intenzív edzéseket, ősz óta lement 12 kg, edzés óta ebből olyan 8.) Havi max 4-5 kiló az efészséges fogyás :) ha valamit nem jól írtam javítsatok ki, de alaposan utánanéztem mindennek. A lényeg hogy ne fogyókúrázz hanem válts életmódot! Sok sikert :)
2017. jan. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, kihagytam hogy 17/lány, és hogy ez nem fix étrend, csak példát írtam, de úgy csináld ahogy te tudod tartani, és belefér a kalóriádba :)
2017. jan. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Tavasszal majd beszamolok!
2017. jan. 2. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!