Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázók! Milyen jó...

Fogyókúrázók! Milyen jó módszert tudtok erre?

Figyelt kérdés

Belevágok a közepébe, lesz ami lesz! Tehát.., hogyan is fogalmazhatnék szépen. Olyan fosatós étel-ital, bármit keresek, amitől 3 napig le nem szállok a wc-ről! Anélkül, hogy kórházban kötnék ki. Tudom, hogy nem ez a legjobb módszer, de csak már beváltat kérek, és term. a fokozott folyadékpótlásra figyelnék közben. Tehát bélcsavarodás nélküli fosatósakat kérek. Köszönöm szépen!

Akinek esetleg van eredménye erről, az megoszthatná. Kort írjatok légyszí és hány kilóról indultál? Köszi.



#gyógyszer #fogyókúra #hashajtó #hashajtós étel-ital
2017. jan. 1. 21:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
Igyál ricinust! Érted nem kár.
2017. jan. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
Mályvatea. Aludni se fogsz tudni a hascsikarástól. Semennyit nem fogytam vele, csak azért írtam, mert ezt kérted.
2017. jan. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
Az eredmény kb. a 3 napi fosoddal lesz egyen értékű.
2017. jan. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
2-es nem értetted. Itt a fogyás volt a cél, még írtam is, hogy mennyit fogytál vele? Nem ártana elölről kezdened az életed, hogy általános iskolai tananyag alsó tagozatából ne mehess tovább a helytelen értelmezésed miatt. Legelső te pedig szimplán rosszindulatú vagy.
2017. jan. 1. 23:49
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
Neked se ártana vissza ülnöd az iskola padba és meghallgatni néhány biológia órát.
2017. jan. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Lipton. ***** válasza:
19%
Hányni nem akarsz?
2017. jan. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem. Ételt-italt, más egyebet kértem. Ha nem mutat mást a mérleg, akkor köszi, de a mályva teát sem. Jó lenne, ha érkezne valami értelmes és nem rosszindulatú válasz. Olyanoktól kértem tanácsot, akik már próbálták. Vagy ezt itt ne is reméljek?
2017. jan. 2. 00:24
 8/17 anonim ***** válasza:
68%
Mi értelme annak hogy mást mutat a mérleg? Nem fogsz máshogy kinézni, mert csak a salakanyag távozik belőled.
2017. jan. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%

Nem sehol sem kérdezted, hogy bárki mennyit fogyott vele.

S nem értem az arroganciád okát, miközben bődületes marhaságokat akarsz normális diéta helyett... Zabálni akarsz és elérni, hogy rosszul szívódjon fel? Az pazarlás s nem is kellemes. Miért nem eszel szolidan? Sokkal jobb. Felesleges feltatlálni valami csodálatos módszert, nem nagy titok, hogyan célszerű fogyni... Még ha gyorsan akarsz s nem törődsz annyira az egészségeddel, akkor is van kellemesebb módszer, mint wc-n ülni napokig. Amivel, természetesen, nem fogyhatsz sokat. Egy árva kilót sem.

2017. jan. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy most se érkezett normális válasz. A legutolsónak pedig: te is tanulj meg értelmezni, mert csöppnyi agyadat elittad tegnap.

Nem zabálok. Hol olvastad? Hol álmodtad?


Na és nem kérdeztem, hogy kinek mennyit sikerült fogynia? Dehogynem: "Akinek esetleg van eredménye erről, az megoszthatná. Kort írjatok légyszí és hány kilóról indultál? "

Ebben azt hiszem minden benne van. Ha megírja, hogy hány kilóról indult, azt is értelemszerűen oda fogja írni, hogy mennyi most. Kis logika.

A te előtted lévőnek pedig: mindegy, az én dolgom. Én csak fosatósat kértem, eredményekkel. De itt az ilyet nem lehet. Tanultam belőle.

2017. jan. 2. 01:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!