Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázók! Milyen jó...

Fogyókúrázók! Milyen jó módszert tudtok erre?

Figyelt kérdés

Belevágok a közepébe, lesz ami lesz! Tehát.., hogyan is fogalmazhatnék szépen. Olyan fosatós étel-ital, bármit keresek, amitől 3 napig le nem szállok a wc-ről! Anélkül, hogy kórházban kötnék ki. Tudom, hogy nem ez a legjobb módszer, de csak már beváltat kérek, és term. a fokozott folyadékpótlásra figyelnék közben. Tehát bélcsavarodás nélküli fosatósakat kérek. Köszönöm szépen!

Akinek esetleg van eredménye erről, az megoszthatná. Kort írjatok légyszí és hány kilóról indultál? Köszi.



#gyógyszer #fogyókúra #hashajtó #hashajtós étel-ital
2017. jan. 1. 21:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
55%

Tessek: ket kanal lenolaj, aszalt szilva, megbuggyant joghurt, szilvale, hashajto.

A hashajtastol max 1-2kiloval leszel könnyebb, mert a salakanyagok tavoznak a szervezetedböl. Nem jo modszer a fogyashoz, par nap alatt visszajön, raadasul ha rendszeresen hashajtozod magad, függöve valsz töle, es kesöbb nem megy nelküle a kakilas

Amugy csak mellekesen: tenyleg eleg arrogansan sikerült valaszolnod parszor...

2017. jan. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
71%
Módosítom az első válaszom. Nem ricinus,hanem sósav kell neked.
2017. jan. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
70%

Kettes vagyok, és nem értem, mi a gondod. Leírtam mindent, amit kértél. Fosatós teát. Leírtam az eredményem: semmi. Semmit nem fogytam vele.

Ez volt a kérdésed, még meg is ismételted.


Én úgy látom, neked kellene előlről kezdened az életed, mert te néztél itt be valamit, de nagyon!


Nem azt válaszoltam, amit hallani akartál, de pontosan a kérdésedre válaszoltam, és tippet is adtam.


Szóval nézz körül jobban, kit oktatsz ki.

2017. jan. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ja, és a félreértések elkerülése végett: próbáltam a mályvateát, és a hatásait is megtapasztaltam. Csak sajnos fosatással tudod nem lehet fogyni. Fosatással víz és salakanyag távozik belőled, nem zsír. A hasmenés elmúltával pusztán vízivással visszajött az a kvázi 2 kiló, amitől megszabadultam.
2017. jan. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
69%
Szeretem azokat az idiótákat, akik 365ből 362-t végig zabálnak, és azt hiszik a maradék 3 napba csoda fog történni.
2017. jan. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Szennatea. Egy nap alatt kb. fél kilót fogytam vele, ez vissza is jött.

Használtam Guttalaxot, ajánlott 15 helyett 40 cseppet vettem be. Az eredmény 2 kiló mínusz, és egy beutaló a kórházba kiszáradás miatt.

Nem sokkal később rászoktam a hashajtókra,ennek köszönhetően már alig bírok valamit megemészteni, mert elkoptak a bélbolyhaim. Ja, és nehezebb vagyok, mint valaha...nem éri meg.

De ha ez nem tántorít el, akkor ricinus olaj, szennatea, Guttalax, Dulcolax, Stadalax...

17/bulímiás lány

2017. jan. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szűztea kapszulát szoktam néha szedni,ha 2darabot veszek be, eléggé megkinoz és kb 20órára rá jön meg a hatás.

Néha, ha sok savanyukáposztát eszem összevissza,kakaóporral,íróval,céklával,kávéval..akkor az is kiürit kicsit.

2017. jan. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!