Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 6 kiló leadása így mehet?...

6 kiló leadása így mehet? Több kérdés, bővebben lent

Figyelt kérdés

Nyáron rengeteget edzettem, fehérjedúsan étkeztem. Meg is lett az eredménye, mert sikerült izom formájában tömeget növelnem. Persze nem csak azalatt a 3 hónap alatt, már előtte is aktív sportoló voltam. Azóta azonban leálltam, és mikor a szálkásítás jött volna, valahogy abbamaradt. Mellesleg zsírt is szedtem fel, így elég vaskosnak nézek ki lány léttemre. Elhatároztam hogy nekiállok a Zsírégetésnek, viszont fogalmam sincs hogy kéne ugyanis vegetáriánus vagyok, tejtermékekre pedig érzékeny. Mondhatni már szinte vegán mert a tojást meg nem szeretem. Eddig szójával és Tofuval pótoltam a fehérjét, viszont félek attól, hogyha továbbra is sok fehérjét eszem, akkor tovább izmosodom. Nekem ez kimondottan baj lenne mert nem szeretnék már tömeget növelni, az alacsonyságom miatt már nem is állna jól az ennél vastagabb comb-Vádli-vall. Egyszóval jól érzem magam a bőrömben, már csak a zsírt szeretném eltüntetni.

1. Hogyan tudnám azt kivitelezni, hogy karcsúbb legyek? Egyszóval ne izmosodjak már egyáltalán, viszont zsír az menjen le jócskán.

3. Zsírégetéshez/szálkásításhoz mennyi az ideális fehérjebevitel, amitől garantáltan nem növekednek az izmaim, de már zsírból történjen a fogyás, ahogy előbb írtam?

2. Edzéshez (itthoni) elég-e 2x2kg-s kézisúlyzó, vagy mit érdemes még beszerezni?


Természetesen átolvastam a builder oldal legtöbb ilyen témájú cikkét, viszont volt, hogy izmosodásba ment át a dolog, ezért szeretnék itt is segítséget kérni



2017. jan. 3. 22:06
 1/1 anonim ***** válasza:

1: A kalóriabevitelt be kell állítanod, ha több a kalória sok edzéshez akkor izmosodsz és tömeget növelhetsz izomból. Ha sok a kalória és kevés az edzés akkor is tömeget növelhetsz de akkor inkább zsírra megy.


2: Túldramatizálod, nem szükséges számolgatnod, legyen egy saccolt fehérjebeviteled, elég ránézésre figyelned. Az étkezésedre figyelj oda, sonka, húsok, tojás, valamennyi zöldség, gyümölcs és minimális szénhidrát, és zsír. Nem tudom hány éves vagy és hány kiló na és sze milyen magas, de én kb olyan 1500-1800 kcalt vittem be naponta, aminek a nagy része fehérje volt. Porok és egyéb hülyeségek nélkül igazi kajával csináltam.


3: Szálkásításhoz elegendő, de növelheted is ha szeretnéd. Fekvőtámaszozz, felülésezz, guggolj és a legfontosabb hogy kezdj el futni és bicajozni.

Csinálj edzéstervet hogy miből mennyit tudsz egy nap megcsinálni. Csinálhatod izomcsoportonként is a gyakorlatokat, én mondjuk javarészt mindenből csináltam normálisan és látható volt az eredmény. De fontos hgoy ne erőltesd túl magad.


Én 5 hónap alatt fogytam 20 kilót, és szálkásodtam is hozzá.


Sok sikert!

2017. jan. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!