Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon tönkrevágná a diétát...

Nagyon tönkrevágná a diétát ha 3 napig magas fehérje alacsony szénhidrát étrendem lenne 1 napot bűnöznék és így tovább tehát 3 naponta bűnöznék? Egyébként mindennap edzenék másfél órát.

Figyelt kérdés
2017. jan. 8. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

mennyire lenne komoly a bűnözés? Amúgy múltkor láttam egy ilyen műsort a tv-ben ahol a riporternek az jött be a legjobban egészségügyileg, hogy minden pénteken böjtölt. (értsd nem evett semmit se, mert következő nap nem tudta bepótolni és mind testsúly mind egészségügyi szempontból javult az állapota)


de ha én ilyen bűnözésbe fognák akkor nem napokra osztanám szét hanem napszakokra. Pl. este semmiképp se ennék sok szénhidrátot, mert az tuti lerakódik.

2017. jan. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
ja és milyen edzésről van szó? mert a magas fehérjetartalomból gyúrásra tippelnék de az meg nem jó ha súlyt akarsz veszteni.
2017. jan. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"de az meg nem jó ha súlyt akarsz veszteni."


Érdekes mondat, kár hogy nem igaz. Én 30 kg-ot adtam le, és heti 6 edzésem volt, ebből 3 súlyzós és 3 aerob. Ennyit erről. Ha nem akarod leépíteni a vázizmaidat, és formát is akarsz fogyás után, akkor elengedhetetlen a súlyzós edzés is.

2017. jan. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérlek válaszolj magadnak erre a kérdésre:

Miért akarok szénhidrát szegény étrendet, ha nem bírom?

Ha nem tudod megválaszolni semmi saját gondolattal csak valami félbaromsággal amit valószínűleg itt tanácsolt eleve valaki, írj privit, aztán este írok neked egy kisregényt...

2017. jan. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3 és szerinted a súlyzós vagy az aerob edzések miatt fogytál? az aerob edzés mióta építi le a vázizmokat? Sok fehérjét azért eszik az ember, hogy legyen miből izmot építeni, mert ha csak nem akarsz éhes maradni akkor ehetnél zöldséget is ami a szervezeted számára előnyösebb, mint a napi 1 csirke.
2017. jan. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!