Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most kezdtem glutén mentes...

Most kezdtem glutén mentes diétába, kicsit megvisel, szerintem elvonási tüneteim lehetnek. Meddig kell megbirkóznom velük?

Figyelt kérdés

Nem tudom mennyire reális, hogy tényleg elvonási tüneteim vannak, de én erre gondolok. Amúgy jelentősen máshogy érzem magam, pedig még csak 3. napja nem eszem. Fáradt úgy nem vagyok mint korábban, de pl tegnap olyan ehetnékem volt, hogy nem bírtam magammal. Ma meg kissé tompa vagyok. Kicsit olyan, mint amikor cukrot von meg magától az ember, pedig azt eszek, vagyis szénhidrátot, nem feltétlen cukor formájában.

Nem vagyok glutén érzékeny, csak sok gyomor panaszom van, aminek eddig nem derült ki az oka, így gondoltam kipróbálom, hátha valamitől enyhülnek. Amúgy elég nagy problémám az, hogy nagy a savam, és a testem is szerintem már igen csak elsavasodott.

Később ki akarom majd próbálni a laktó mentességet is.


2017. jan. 10. 12:30
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Ehetnéked meg azért van, mert mézzel meg aszaltgyümivel felnyomod az inzulinszinted az egekbe, 1-2 óra mulva az leesik és akkor jelentkezik az éhség érzet...

Akkor adsz egy kis banánt, mandarint, snikerst, felnyomod az inzulint az egekbe, 1-2 óra leesik és éhes vagy...

2017. jan. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!